Prawo karne w pytaniach i odpowiedziach

Andrzej Marek
Prawo karne w pytaniach i odpowiedziach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor podręcznika - profesor dr hab. Andrzej Marek jest kierownikiem Katedry Prawa Karnego i Kryminologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Powszechnie znany specjalista w zakresie nauk prawa karnego, prawa wykroczeń, kryminologii i wiktymologii, jest autorem licznych rozpraw, monografii i podręczników, a także komentarzy do kodyfikacji prawa karnego.Zastosowana w tym podręczniku metoda pytań problemowych i zwięzłych, ale treściwych na nie odpowiedzi, cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem studentów. Stąd VII już wydanie tego poczytnego podręcznika, który uwzględnia wszystkie dotychczasowe zmiany obowiązującego kodeksu karnego w tym zmiany ostatnie wprowadzone przez ustawy nowelizacyjne z 18 marca i 16 kwietnia 2004
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7285-207-6, 9788372852076
Wydawnictwo: TNOiK Dom Organizatora
Mamy 3 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Prawo karne w pytaniach i odpowiedziach aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prawo karne w pytaniach i odpowiedziach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl