Przekleństwo perfekcjonizmu. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej

Malwina Huńczak
Książka Przekleństwo perfekcjonizmu. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej
Książka Przekleństwo perfekcjonizmu. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nie możesz przestać myśleć o popełnionym błędzie? Wymagasz doskonałości nie tylko od siebie, lecz także od innych? Zdarza ci się bez końca poprawiać coś, co zostało już ukończone? Często słyszysz, że dzielenie włosa na czworo to twoja specjalność? Tak - jesteś perfekcjonistą! Dzięki temu poradnikowi dostrzeżesz różnicę między konstruktywnym a destruktywnym perfekcjonizmem. Książka pozwoli ci dotrzeć do źródeł i pomoże w pokonaniu jego skrajnej odmiany. Pozbędziesz się negatywnych myśli i zachowań oraz dowiesz się, dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej. Zmienisz mylne przekonania oraz zapanujesz nad strachem przed popełnieniem błędu.  
Data wydania: 2014-09-01
ISBN: 978-83-7788-413-3, 9788377884133
Wydawnictwo: SAMP
Seria: Samo Sedno
Stron: 240
dodana przez: katapika

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Przekleństwo perfekcjonizmu. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przekleństwo perfekcjonizmu. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}