Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji

Wojciech Filaber
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji
Książka Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Na przestrzeni wieków, na każdym kontynencie na ziemi istniały osoby które poszukiwały prawdy, i były wstanie poświecić niemal całe życie w celu odnalezienie prawdy o sensie życia poza otaczającym nas systemem. Osoby te zdawały sobie sprawę że istnieje coś więcej poza tym co gołe oko przedstawia. Ich odwaga i poświęcenie umożliwiło im na przebudzenie z iluzji otaczającego ich świata. Stosując medytację jako technikę uwolnienia umysłu od iluzji zewnętrznego świata byli oni w stanie przebudzić się ze stanu iluzji zewnętrznego świata. Książka Wojciecha Filabera Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji ma na celu zapoznanie czytelnika z pozytywnymi aspektami jakie oferuje medytacja w poprawie jakości życia i poprawę zdrowia umysłowego. Książka przedstawia czym jest medytacja według mistrzów medytacji takich jak: Alan Watts, Eckhart Tolle, OSHO, Ram Dass, Mooji, Adyashanti, Jego Swietobliwosc Dali Lama, Maharashi, Papaji, Jiddu Krishnamurti oraz Thich Nhat Hanh. Na podstawie lat doświadczeń tych osób by te odkryły kluczowe znaczenie medytacji w prawidłowym funkcjonowaniu ciała i umysłu. Książka służy jako poradnik jak również jako źródło inspiracji do stosowania medytacji w codziennym życiu.
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7900-042-5, 9788379000425
Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Stron: 142

Autor

Wojciech Filaber - urodzony w Kwidzynie, od dzieciństwa marzył, aby podróżować i pisać książki. Mieszka obecnie w Colchester, hrabstwie Essex w Anglii. Wojciech ukończył studia licencjackie z Psychologii na Uniwersytecie Middlesex w Londynie. Podroż ...

Książki Wojciech Filaber

Wszystkie książki Wojciech Filaber

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@agnieszka3211
@agnieszka3211
2013-11-20
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}