Prześladowca

Joanna Chwistek
9.4 /10
Ocena 9.4 na 10 możliwych
Na podstawie 11 ocen kanapowiczów
Prześladowca
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.4 /10
Ocena 9.4 na 10 możliwych
Na podstawie 11 ocen kanapowiczów

Opis

Autorka serii mafijnej „Niezłomne” i powieści Danielle!

Szesnastoletnia Serena Lillard jest córką lekarzy i już dawno postanowiła, że kiedyś także będzie pracowała w tym zawodzie. Dziewczyna uczy się pilnie i dąży do wyznaczonego sobie celu. Nosi za duże ubrania, bo nie chce rzucać się w oczy, jednak to nie ratuje jej przed Declanem Bryantem.

Chłopak jest synem potentata naftowego i dziedzicem hotelarskiego imperium, a jego życie to wieczna zabawa. Ma zupełnie inne priorytety niż Serena. Nawet gdy wpada w tarapaty, rodzice szybko załatwiają sprawę za pomocą znajomości i pieniędzy.

Dzięki wpływowym rodzicom Declan nie musi trzymać się żadnych zasad, co skrzętnie wykorzystuje. Sieje postrach w liceum, do którego uczęszcza, i Serena również się go obawia. Tym bardziej że przyłapała go na niedwuznacznej sytuacji z pewną uczennicą w sali lekcyjnej. Declan nie pozwolił jej o tym zapomnieć, sprawiając, że stała się pośmiewiskiem całej szkoły.

Kiedy Serena jest w ostatniej klasie liceum, Declan znów bierze ją na cel i zrobi wszystko, żeby zamienić jej życie w prawdziwy koszmar. Dziewczyna będzie zdana na łaskę potwora.

Data wydania: 2023-03-01
ISBN: 978-83-8320-445-1, 9788383204451
Wydawnictwo: NieZwykłe
Stron: 444
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Prześladowca

27.03.2023

Z pewnością, jak każdy czytelnik, macie grono swoich ulubionych autorek / autorów. Czy tak ja, dołączyliście do tego grona Joasię Chwistek ? Ta autorka dotychczas wydawała książki w klimatach mafijnych, jednak co jest ich wielką zaletą - każda jest zupełnie inna. Nie pisze na tzw “jedno kopyto”, przy każdej czymś zaskoczy i zachwyci. I mafia n... Recenzja książki Prześladowca

Book Coffee Cake

18.04.2023

Joanna Chwistek historią, którą zawarła w książce “Prześladowca” pokazuje nam swoje mroczniejsze oblicze. Tym razem autorka przygotowała dla nas brutalną i mocną historię opowiadającą losy Sereny Lillard i Declana Bryanta. Ta dwójka uczęszcza do jednej szkoły, jednak zła sława, która wyprzedza chłopaka sprawiła, że dziewczyna robi wszystko, aby te... Recenzja książki Prześladowca

@bookcoffecake@bookcoffecake

Recenzja

7.03.2023

🧨Recenzja🧨 Premiera 01.03.2023 r. Współpraca reklamowa z @wydawnictwoniezwykle „Prześladowca” – Joanna Chwistek Jedno niefortunne zdarzenie prowadzi do lawiny zdarzeń, które są okropne, potworne i straszne. Obsesja, która zaczyna z każdym dniem się nasila. A to, że czerpie się z tego przyjemność pokazuje mroczną stronę życia pewnego potwora. ... Recenzja książki Prześladowca

Prześladowca

27.03.2023

❤️Recenzja❤️ "Od sa­me­go po­cząt­ku wie­dzia­łam, że ta mi­łość bę­dzie trud­na, li­czy­łam się z tym. Czy można kogoś aż tak bar­dzo ko­chać i rów­nie mocno nie­na­wi­dzić?" Serena to jedna z lepszych uczennic szkoły. Ma marzenie-zostać lekarzem. Robi wszystko, aby tak się stało. Tylko że jedno zdarzenie. Jeden niewłaściwy moment sprowadza na ... Recenzja książki Prześladowca

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@paulinagraszka5
2023-03-07
10 /10

🧨Recenzja🧨

Premiera 01.03.2023 r.

Współpraca reklamowa z @wydawnictwoniezwykle

„Prześladowca” – Joanna Chwistek

Jedno niefortunne zdarzenie prowadzi do lawiny zdarzeń, które są okropne, potworne i straszne. Obsesja, która zaczyna z każdym dniem się nasila. A to, że czerpie się z tego przyjemność pokazuje mroczną stronę życia pewnego potwora.

Serena na pozór ma wspaniałe życie. Przyjaciół z którymi czuje się genialnie, rodzice którzy dbają o nią, dobre oceny, które umożliwią realizację marzeń. Jednak czy to wszystko prawda ? Czy nie ma w tym wszystkim fałszu ? Serena to młoda kobieta o dosyć nieśmiałym usposobieniu. Stara się być niewidoczna i niezauważalna. Pragnie jedynie wyrwać się stąd i spełniać marzenia. Gdy poznaje Declana wszystko się zmienia. Musi stawić czoła najgorszemu złu jakie się dopiero zaczęło. Wiele razy zostanie złamana, aż w końcu albo ulegnie albo będzie walczyć o swoje.

Declan to bardzo specyficzny bohater. Można rzec, że psychiczny i nieobliczalny. Każde jego zachowanie jest toksyczne i kompletnie nie zrozumiałe. Czerpie radość z dręczenia innych. W pierwszej chwili doznałam szoku, bo nie spodziewałam się, że będzie tak okrutny. Takich bohaterów rzadko spotykam w książkach. Jednak żeby go zrozumieć trzeba wniknąć w jego psychikę i z czasem elementy układanki zaczynają się układać. Nawet można pomyśleć, że na swój porąbany sposób się o nią troszczy. Jako jedyny widzi co się z nią dzieje i stara si...

| link |
@basiaa22.86
2023-03-07
10 /10
Przeczytane

💥Pióro autorki znam bardzo dobrze,ponieważ czytałam jej wszystkie książki.Wiedziałam,że sięgając po „Prześladowcę” będzie to czas niezapomniany,z duża ilością emocji.I tak się stało!!!
Ta historia wzbudziła we mnie tyle sprzecznych emocji,że ciężko je opisać.Począwszy od niezrozumienia,strachu…kończąc na prześladowaniu,by osiągnąć zamierzony cel.
Declan od początku wzbudził we mnie negatywne emocje.Jego sposób działania,pewność siebie i kontrolowanie podchodziło do zachowania psychopaty.Można śmiało nawet go tak nazwać.Czuł się bezkarny.Z każdym kolejnym jego ruchem byłam zdezorientowana jego szaleństwem.
Selena pomimo młodego wieku była bardzo dojrzała.Potrafiła za wszelką cenę walczyć o swoje.Jest dziewczyną,która mimo odkrywanej prawdy nie załamuje się.Chce prawdy i wymaga jej od innych.

Historia jest dowodem na to,że prawda okazuje się zgoła inna niż ją widzimy.Myśląc,że życie jest idealne to w rzeczywistości okazuje się jednym wielkim kłamstwem…

Świetna historia,barwni bohaterowie oraz duża ilość emocji gwarantuje rewelacyjną książkę.Nie znajdziemy w niej schematowej fabuły i przewidywalności.Jak zacznie się ją czytać to chce się poznać zakończenie.Dzięki temu,że jest to jednotomówka to otrzymujemy cała historie w jednej książce.

Musicie ja przeczytać i przekonać się,że czasem wróg staje się jedynym ratunkiem.Na niego można liczyć i zawsze powie prawdę!
💥Polecam💥

| link |
KA
@kburzynskamiszczuk
2023-11-22
10 /10
Przeczytane
@bookcoffecake
@bookcoffecake
2023-04-18
8 /10
Przeczytane
ZA
@zaczytanka
2023-04-03
8 /10
Przeczytane
@todomkimiejsce
2023-03-31
9 /10
Przeczytane
@marta.boniecka
2023-03-27
9 /10
Przeczytane
@kami2002polan
2023-03-27
10 /10
Przeczytane
@farmerwiththebook
2023-03-24
9 /10
@historie_budzace_namietno
2023-03-20
10 /10
Przeczytane Egzemplarz recenzencki 2023
JU
@justyna_achramowicz
2023-03-10
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Prześladowca. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl