Przygody kotka, który zlazł z płotka

Anna Golus
Przygody kotka, który zlazł z płotka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Przygody kotka, który zlazł z płotka" to cykl limeryków - wierszyków geograficznych - dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Mały czytelnik towarzyszy kotkowi w podróży przez Polskę, przeżywa wraz z nim przygody i zabawne perypetie, jednocześnie obserwując jego drogę na mapie i poznając nazwy i położenie wielu miast w naszym kraju.
"Przygody kotka, który zlazł z płotka" to zawierająca treści edukacyjne wesoła historia z morałem i zaskakującym zakończeniem. Pozycja obowiązkowa dla małych podróżników i kocich przyjaciół! Idealna w podróży i do poduszki, a nawet... do kolorowania! Zobacz wersję "Pomaluj kotka, który zlazł z płotka"!
Data wydania: 2012-09-24
ISBN: 978-83-7859-056-9, 9788378590569
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: E-bookowo

Autor

Anna Golus Anna Golus Anna Golus – doktorka nauk humanistycznych w dyscyplinie nauki o kulturze i religii (doktorat o udziale dzieci w programach reality show obroniony w 2020 roku na Uniwersytecie Gdańskim), autorka książki „Dzieciństwo w cieniu rózgi. Historia i oblicz...

Pozostałe książki:

Dziecko też człowiek! Inny poradnik dla rodziców Już bez tabu? Ciąża w polskiej kulturze Już bez bicia? Spór o klapsa Dzieciństwo w cieniu rózgi. Historia i oblicza przemocy wobec dzieci Superniania kontra trzyletni Antoś
Wszystkie książki Anna Golus

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Przygody kotka, który zlazł z płotka nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przygody kotka, który zlazł z płotka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl