Repetytorium z historii ogólnej

Patryk Daniel Garkowski
2 /10
Ocena 2 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Repetytorium z historii ogólnej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
2 /10
Ocena 2 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Celem publikacji jest przekazanie uczniom informacji na temat wielu faktów np. warunków rozwoju dawnych cywilizacji, zmian granic państwowych, polityki i życia. E-book przygotowuje uczniów do egzaminu gimnazjalnego oraz stanowi idealny element powtórek w szkole średniej. Polecamy go uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, technikum i liceum. Publikacja została podzielona na rozdziały, składające się ze sprawdzianów wiedzy. Ta podróż przez starożytność, średniowiecze, czasy nowożytne i współczesne wzbogacona została o rozmaite ćwiczenia, które ułatwią interpretację zagadnień historycznych. Praca z tekstami źródłowymi pomaga w lepszym zrozumieniu wydarzeń historycznych. Oprócz tego umożliwia doskonalenie umiejętności czytania ze zrozumieniem (co jest niezwykle ważne w późniejszej edukacji). Infografiki przekazują wiedzę na temat trudnych zagadnień historycznych. Wśród nich znajdują się ciekawe mapy, tabele i drzewa genealogiczne. W skład elektronicznej książki wchodzą elementy historii powszechnej (ogólnej), historii sztuki, literatury oraz wiedzy o kulturze. Repetytorium zawiera także pomocniczy rozdział umiejscowiony na końcu publikacji. Ułatwia on pracę z chronologią historyczną i systemem datowania. To wszystko tworzy publikację, do której warto zajrzeć, by udoskonalić swoje umiejętności z zakresu nauk historycznych. E-book jest dostosowany do najnowszej podstawy programowej i celów kształcenia.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-62480-21-0, 9788362480210
Wydawnictwo: A3M

Autor

Patryk Daniel Garkowski Patryk D. Garkowski jest pisarzem, działaczem na rzecz przyrody, artystą. Lubi on naukę oraz prowadzi bloga internetowego: @Link. Urodził się 23 sierpnia w 1996 roku. Jest autorem drukowanej książki: "Perłowy konterfekt" Wydawnictwa RADWAN.

Pozostałe książki:

Najpiękniejsze stolice w Europie Perłowy konterfekt
Wszystkie książki Patryk Daniel Garkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Repetytorium z historii ogólnej nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@mcmarcus
2011-02-21
1 /10
@Darcy
2011-09-16
3 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Repetytorium z historii ogólnej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl