Robotyzacja procesów produkcyjnych

Wojciech Kaczmarek, Jarosław Panasiuk
Robotyzacja procesów produkcyjnych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta stanowi przegląd wybranych zrobotyzowanych procesów technologicznych. Materiały zawarte w książce są wynikiem prac własnych autorów, jak również stanowią zbiór przykładów prezentujących rzeczywiste aplikacje zrobotyzowane. Książka poszerzona jest o zagadnienia opracowane na podstawie posiadanego zaplecza laboratoryjnego, w którego skład wchodzą stanowiska zrobotyzowanych procesów sortowania, pakowania, paletyzacji, klejenia, montażu, obsługi maszyn, spawania MIG/MAG, spawania laserowego, cięcia plazmą oraz zgrzewania. W książce zawarte będą również cechy rozwiązań technologicznych charakteryzujące poszczególne firmy produkujące roboty. W książce zostaną zamieszczone informacje dotyczące charakterystyki zrobotyzowanych procesów technologicznych z uwzględnieniem specyfiki samego procesu, jak również doboru robotów do danego procesu. Publikacja, w stosunku do pozycji literaturowych dostępnych na rynku, charakteryzuje się znacznie szerszym podejściem, jeśli chodzi o prezentację możliwości i rozwiązań oferowanych przez poszczególnych producentów robotów, jak również zawiera przykłady wybranych procesów technologicznych zrobotyzowanych na terenie Polski i świata.
Data wydania: 2018-10-17
ISBN: 978-83-01-19426-0, 9788301194260
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 290

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Robotyzacja procesów produkcyjnych nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Robotyzacja procesów produkcyjnych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl