Rycerstwo Polskie. Narodziny. Rody rycerskie. Obyczaje i codzienność. Czyny

Paweł Pizuński
Rycerstwo Polskie. Narodziny. Rody rycerskie. Obyczaje i codzienność. Czyny
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kim byli rycerze? Jakie mieli zwyczaje w Polsce? Co robili w czasie między bitwami? Książka kompleksowo opowiada o Polskim rycerstwie. Bogato ilustrowane kompendium wiedzy o polskim rycerstwie: wojach, grodach i drużynach, organizacji średniowiecznej armii, rycerskich zwyczajach, najznamienitszych rodach rycerskich ich herbach, zawołaniach i klejnotach rodowych oraz o wojennym rzemiośle rycerzy. Kolorowe ilustracje, wizualizacje komputerowe i mnóstwo ciekawostek przybliżają historię rycerstwa polskiego.
ISBN: 978-83-922985-3-3, 9788392298533
Wydawnictwo: Arenga

Autor

Paweł Pizuński Paweł Pizuński Historyk i archiwista. Główne zainteresowania to historia rycerstwa polskiego oraz zakonu krzyżackiego.

Pozostałe książki:

POCZET WIELKICH MISTRZÓW KRZYŻACKICH 1198-2000 Pierwszy Pitawal Gdańsk czyli zbrodnia nad Motławą Poczet wielkich mistrzów krzyżackich Kryminalne sekrety Krzyżaków
Wszystkie książki Paweł Pizuński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Rycerstwo Polskie. Narodziny. Rody rycerskie. Obyczaje i codzienność. Czyny? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rycerstwo Polskie. Narodziny. Rody rycerskie. Obyczaje i codzienność. Czyny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl