Rynek książki w Polsce 2004. T. 2, Dystrybucja

Łukasz Gołębiewski "Krzysio Isztar, K.I. Sider"
Rynek książki w Polsce 2004. T. 2, Dystrybucja
Rynek książki w Polsce 2004. T. 2, Dystrybucja
Rynek książki w Polsce 2004. T. 2, Dystrybucja
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Po okresie bardzo głębokiej zapaści w 2002 roku, hurt księgarski pomału się odbudowuje. W 2003 roku poprawie uległa większość wskaźników - wielkość sprzedaży, rotacja zapasów, marża. W kontaktach handlowych rezygnowano wprawdzie coraz częściej z konsygnacji, ale wydłużeniu uległy terminy płatności, a najlepsi hurtownicy nagradzani byli wyższymi rabatami. Dotyczyło to wprawdzie głównie hurtu pozaeduka-cyjnego, bowiem dystrybutorzy podręczników działają na innych zasadach - muszą zadowolić się niższą marżą i godzić na bardzo krótkie terminy płatności. Nic dziwnego, że to właśnie hurt szkolny od kilku lat znajduje się w zapaści, podczas gdy firmy z pozostałych sektorów pomału krzepną - zwiększają udział w rynku i poprawiają wydajność.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-89143-35-8, 9788389143358
Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Autor

Łukasz Gołębiewski "Krzysio Isztar, K.I. Sider" Łukasz Gołębiewski "Krzysio Isztar, K.I. Sider"
Urodzony w 1971 roku w Polsce (Warszawa)
Łukasz Gołębiewski, ps@Link Krzysio Isztar, K.I. Sider – polski poeta, prozaik, dziennikarz, krytyk i wydawca. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz enologii na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ekspert w ...

pozostałe książki:

Wszystkie książki Łukasz Gołębiewski "Krzysio Isztar, K.I. Sider"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Rynek książki w Polsce 2004. T. 2, Dystrybucja? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rynek książki w Polsce 2004. T. 2, Dystrybucja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe