Rytuał ostatniej nocy

Wiktoria Płatowa
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Rytuał ostatniej nocy
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Bohaterką powieści jest dziewczyna imieniem Waria, która pracuje w agencji towarzyskiej. Pewnego ranka stwierdza, że jej klient Olew, z którym spędziła noc w luksusowym hotelu, leży martwy, z zabytkowym nożem wbitym w pierś. Jej ostatnie zlecenie od początku wydawało się jej podejrzane. By uwieść Olewa, światowej sławy wiolonczelistę, który przybył na tournée do Petersburga, musiała ucharakteryzować się na jego zmarłą żonę. Plan okazał się łatwy do zrealizowania ? muzyk, zahipnotyzowany pojawieniem się tajemniczej kobiety, proponuje jej wspólny wieczór. Tak rozpoczyna się krótka znajomość, która kończy się tragicznego poranka. Waria ucieka z hotelu i jedzie do swojego zleceniodawcy. Ten jednak również nie żyje. Dziewczyna staje się główną podejrzaną i musi się ukrywać. Jedyne, co jej przychodzi do głowy, to podjęcie śledztwa na własną rękę i odnalezienie prawdziwych zabójców. Zmieniając kolejne kryjówki, stopniowo odkrywa tajemnice Olewa i ludzi z nim związanych.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7183-715-9, 9788371837159
Wydawnictwo: Videograf
Seria: Seria z kobrą
Stron: 422

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Rytuał ostatniej nocy

1.09.2009

Akcja powieści to przełom XX / XXI wieku - Sankt Petersburg, przebiega w środowisku sutenerów, prostytutek oraz artystów i businessmanów. Sam wybrany przez autorkę tytuł mimo woli w swojej nazwie wskazuje, że czytelnik winien oczekiwać mistycyzmu i związanej z tym zbrodni rytualnej, które są istotnie uwidocznione. Jednak nie tylko same zabójstwa s... Recenzja książki Rytuał ostatniej nocy

@pedro@pedro × 1

Moja opinia o książce

Opinie

@ola1709
2011-05-12
Przeczytane

Mój pierwszy kryminał, który sprawił, że chyba się przekonałam do tego gatunku. Tajemnica towarzysząca do końca książki tak mnie denerwowała ,a jednocześnie uwielbiałam te uczucie niedosytu. Za każdym razem, gdy byłam już pewna, kto jest mordercą, Wiktoria Płatowa rozwiewała moje podejrzenia, ... i za to ją kocham. ;)

| link |
@AnnMariee
2010-11-17
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Rytuał ostatniej nocy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl