Rzeka czasu. Czarne dziury, białe dziury i podróże w czasie

Igor Nowikow
Książka Rzeka czasu. Czarne dziury, białe dziury i podróże w czasie
Książka Rzeka czasu. Czarne dziury, białe dziury i podróże w czasie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czymże więc jest czas? Jeśli nikt mnie nie pyta, wiem. Jeśli pytającemu usiłuję wytłumaczyć, nie wiem - pisał ponad 1500 lat temu św. Augustyn. Czy dzisiaj wiemy więcej o naturze czasu? Czy współczesna fizyka pozwala - przynajmniej teoretycznie - planować podróże w czasie? W jaki sposób mogą być w tym pomocne czarne i białe dziury, łączące odległe części Wszechświata, a może nawet... różne wszechświaty? W swej najnowszej książce zagadki czasu zgłębia wybitny astrofizyk, Igor Nowikow, autor m.in. bestselleru Czarne dziury i Wszechświat.  
Tytuł oryginalny: The River of Time
Data wydania: 1998-06-03
ISBN: 83-7255-045-X, 837255045X
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Seria: Na ścieżkach nauki
Stron: 272

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Rzeka czasu. Czarne dziury, białe dziury i podróże w czasie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rzeka czasu. Czarne dziury, białe dziury i podróże w czasie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}