Samoleczenie. Odkryj swój nieograniczony potencjał i obudź w sobie potężnego uzdrowiciela

Kelly Noonan Gores
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Samoleczenie. Odkryj swój nieograniczony potencjał i obudź w sobie potężnego uzdrowiciela
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Na podstawie dokumentalnego filmu na platformie NETFLIX Najnowocześniejsza nauka spotyka się z medycyną starożytną Ta przełomowa książka, która pomaga walczyć z chorobami, została właśnie wydana w 17 krajach. Oparta jest na bijącym rekordy popularności filmie dokumentalnym, który odmienił życie setek tysięcy ludzi. Autorka filmu, Kelly Noonan Gores, zabiera nas w dalszą podróż z książką, z której dowiemy się, jak nasze myśli, przekonania i emocje wpływają na nasz organizm i zdolność do przywracania zdrowia. Dzięki odkryciom najnowocześniejszej nauki i medycynie starożytnej przekonamy się, że mamy znacznie większą kontrolę nad naszym zdrowiem i życiem, niż nauczono nas wierzyć. Kelly Noonan Gores oddaje głos wiodącym naukowcom, lekarzom i nauczycielom duchowym, którzy dzielą się z nami technikami, badaniami i odkryciami na temat uzdrawiania. Dowiemy się, że uzdrowienie może być niezwykle złożonym i długotrwałym procesem lub też nastąpić niespodziewanie i spontanicznie. Inspirujące historie konkretnych osób, które przekazują nam relacje z pierwszej ręki o tym, co działa, co nie działa i dlaczego tak się dzieje, uwiarygadniają siłę przekazu. Autorka cytuje – poparte przykładami historii uzdrowień – opinie ekspertów, największych światowych autorytetów, takich jak: Deepak Chopra, Joe Dispenza, Bruce Lipton, Bernie Siegel, Marianne Williamson, Kelly Turner i Kelly Brogan. Całość ubarwiają motta i aforyzmy najznamienitszych umysłów od starożytności po czasy współczesne. Książka przedstawia udokumentowane wyniki badań, naukowo potwierdzone fakty oraz świadectwa skuteczności samoleczenia, dając nadzieję nieustannie rosnącej rzeszy ludzi zmagających się z chorobami.
Tytuł oryginalny: Heal: Discover Your Unlimited Potential and Awaken the Powerful Healer Within
Data wydania: 2019-11-19
ISBN: 978-83-241-7113-2, 9788324171132
Wydawnictwo: Amber
Stron: 240

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Samoleczenie. Odkryj swój nieograniczony potencjał i obudź w sobie potężnego uzdrowiciela nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Brzezinkowa
2020-11-15
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Bardzo wartościowa książka. Być może oglądaliście film dokumentalny na @netflixpl
Ja jeszcze nie, ale z pewnością obejrzę.

Ta książka jest rozszerzeniem filmu. Dlaczego dla mnie jest wartościowa?
Okazuje się, że wiele chorób wynika z samego stresu. Niewyobrażalne jest to jak bardzo może on wyniszczyć organizm. Sami kręcimy na siebie bat i poddajemy się emocjom.
Jak dowodzą przykłady przytoczone w tej książce - to człowiek sam jest w stanie się uzdrowić. Tak samo jak człowiek sam może wywołać chorobę. Wystarczy, że w nią uwierzysz.

W dzisiejszych czasach lekarze nie podchodzą holistycznie do leczenia. Leczą objawy, nie docierając do sedna problemu. Takie działanie wprowadza nas w wir ciągłego chorowania. Skutki uboczne leków wywołują kolejne dolegliwości. A może da się inaczej?

Wiele ciekawych historii i wskazówek znalazłam w tej książce i staram się wdrażać je w swoje życie. Moc podświadomości i wiara w to, że możemy być zdrowi okazuje się tutaj kluczowa. Książkę bardzo polecam! Samo podsumowanie jest najważniejszym krokiem na drodze do szczęśliwego i zdrowego życia.

"Bądź dla siebie dobry i żyj dniem dzisiejszym. Pamiętaj, zawsze jest nadzieja."

Można wierzyć lub nie, ale takie książki wielokrotnie pomagają się podnieść i pozwalają chorym walczyć. Pokazują, że nic nie jest stracone. A nasza siła jest większa niż się wydaje... Skoro nawet złamane koś...

{}× 1 | link |

Cytaty z książki

“Zaakceptuj - potem działaj. Bez względu na to, co przynosi chwila obecna, przyjmij to tak, jakbyś sam to wybrał.”
{}
#
“Umysł jest wszystkim. Stajesz się tym, o czym myślisz.”
{}
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl