Sędzia Anderson. Oddział PSI. Szambala

Alan Grant, Arthur Ranson
Książka Sędzia Anderson. Oddział PSI. Szambala
Książka Sędzia Anderson. Oddział PSI. Szambala
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jedno z arcydzieł komiksu brytyjskiego. Opus magnum dwóch wielkich twórców. Za scenariusz odpowiada tu Alan Grant polskiemu czytelnikowi znany najbardziej jak autor Lobo. Lista jego uznanych prac jest jednak bardzo długa, m.in. odmienił na zawsze uniwersum Batmana. Nigdy jednak już się odważył się już na to co stworzył na potrzeby komiksu Szambala. To tam stanął w oko w oko z Szatanem, Buddą, wierzeniami Majów, Jezusem i Bogami wszelkich imion. To tam zmierzył się m.in. ze swoją wiarą. Na powiernika wybrał Arhura Ransona, a ten zdecydował się przełamać wszelkie komiksowe konwencje. Tak powstał komiks, który jest podróżą po ludzkim umyśle. To świat rodem z wizji szamanów, okultystów, misjonarzy czy proroków. W Mega-City One dochodzi do morderstwa w niewyjaśnionych okolicznościach. Na całym świecie gwałtownie wzrasta liczba anomalii parapsychologicznych. Ludzkość pada ofiarą wizji i religijnego fanatyzmu. Kiedy wydaje się, że świat stanął na granicy parapsychologicznej apokalipsy, Sędzia Anderson musi wyruszyć w podróż do samego serca Tybetu, by odkryć źródło zachodzących anomalii. Zawiera: Shamballa Reasons to Be Cheerful The Witch? Report The Jesus Syndrome Satan The Protest R*Evolution  
Tytuł oryginalny: Judge Anderson Psi-Division: Shamballa
Data wydania: 2018-09-12
ISBN: 978-83-950587-5-2, 9788395058752
Wydawnictwo: Studio Lain
Cykl: Sędzia Dredd Uniwersum, tom 2
Kategoria: Komiks
Stron: 222

Autor

Urodzony w 1949 roku w Wielkiej Brytanii

Szkocki twórca komiksów znany z Sędziego Dredda w 2000 r., a także różnych tytułów Batmana od późnych lat 80, do wczesnych lat 2000. Jest współtwórcą postaci Anarky , Victora Zsasz i Brzuchomówcy .

Książki Alan Grant

Wszystkie książki Alan Grant

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Sędzia Anderson. Oddział PSI. Szambala? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sędzia Anderson. Oddział PSI. Szambala. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}