Skarb fabrykanta czyli tuzin teatrów Felka Molierka

Kalina Jerzykowska
Skarb fabrykanta czyli tuzin teatrów Felka Molierka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„SKARB FABRYKANTA, czyli tuzin teatrów Felka Molierka” to zabawna książka autorstwa Kaliny Jerzykowskiej o przygodach Felka, który ma głowę pełną gotowych scenariuszy teatralnych. To tylko tak poważnie brzmi, ale zabawa w teatr to rewelacyjna przygoda. A co najważniejsze, mogą w niej wziąć udział wszyscy: dziewczynki i chłopcy, dorośli i dzieci, młodsi i starsi, i nikomu się nie nudzi! Na płycie CD całe mnóstwo piosenek oraz podkłady muzyczne. Rewelacyjna pomoc dla szkół, przedszkoli, teatrzyków!
Data wydania: 2004
ISBN: 83-89594-30-7, 8389594307
Rodzaj: audiobook
Wydawnictwo: Omedia
Seria: Bajki-Grajki
Kategoria: Dla dzieci
Czas trwania: 132 minuty
dodana przez: 8dzientygodnia

Autor

Kalina Jerzykowska Kalina Jerzykowska Jest absolwentką Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Po studiach krótko pracowała w szkole oraz Łódzkim Domu Kultury, później w łódzkim radiu, w redakcji rozrywki współtworząc popularny niegdyś „Program z dywanikiem” oraz współpracuj...

Pozostałe książki:

Gdzie dzwoniec dzwoni i pluszcz się pluszcze Buba córka Belzebuba Opowiadania z kluczem Opowiadania z dreszczykiem Gramy w zielone. Ekoteatrałki szkolne, domowe i plenerowe
Wszystkie książki Kalina Jerzykowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Skarb fabrykanta czyli tuzin teatrów Felka Molierka aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Skarb fabrykanta czyli tuzin teatrów Felka Molierka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl