Opinia na temat książki Smak świeżych malin

@panika0 @panika0 · 2010-09-23 10:38:01
Przeczytane
Książka "Smak świeżych malin" opowiada o młodych ludziach kończących studia, którzy borykają się ze swoimi problemami, takimi jak szukanie pracy, miłości i celu w życiu. Książka którą czyta się lekko i szybko. Mogłabym nawet rzec, że dość przyjemnie. Takie sobie czytadełko. Napisana prosto. Wciągnęła mnie od pierwszych stron, spodobało mi się to że autorka pokazuje ludzkie problemy bez przysłowiowego owijania w bawełne. Za to plus. Niestety zakończenie mnie rozczarowało. Same happy endy. Wszystko zbyt cukierkowe. I tu niestety minus. Można było zakończyć inaczej. Mimo to, z braku laku można przeczytać, myślę że nie będzie to stracony czas.
Ocena:
Data przeczytania: 2010-01-01
Polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia!
Smak świeżych malin
5 wydań
Smak świeżych malin
Izabela Sowa
6.3/10

Smak świeżych malin to jeden z tomów zamierzonej "owocowej trylogii" Izabeli Sowy, przedstawiającej życie nastolatek, dwudziestolatek i trzydziestolatek w tym pięknym kraju Europy Środkowej, dającym t...

Komentarze

Pozostałe opinie

A mnie się ani trochę nie podobała, nuda, nuda, nuda. ^.^

@Carlotta@Carlotta

Owocowy cykl Sowy jest świadectwem życiowego optymizmu autorki u progu życia - optymizmu, którego nie widać w kolejnych książkach. Dobrze się czyta, wdzięczne to i bezpretensjonalne.

jak na babskie czytadło to całkiem przyjemna

@SYSTEM@SYSTEM

tytul mi sie podoba. I tyle

@YouStee@YouStee
© 2007 - 2024 nakanapie.pl