Śmierć Grubej Berty

Agnieszka Czerwińska
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Śmierć Grubej Berty
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Książka Agnieszki Czerwińskiej: `śmierć Grubej Berty"- czyli jak skutecznie zabić w sobie grubasa. To pierwsze w Polsce tak fenomenalna opowieść o tym jak to jest przez dwadzieścia lat być więźniem własnego ciała. Ekshibicjonistyczna, prawdziwa i dramatyczna historia zmagania się ze swoją słabością i grzechem obżarstwa. W tej książce nie ma ani jednego przepisu na dietę cud, ale za to jest skuteczny przepis na zmianę stylu życia, zwycięstwo nad sobą i sukces. Zbiór felietonów pisanych jako pamiętnik `grubasa` w ciągu kilku lat jest lekturą obowiązkową dla wszystkich. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których dostęp do jedzenia jest nieograniczony, a wiedza na temat zdrowego stylu życia jest wciąż nikła. Warto wiedzieć, że to doprowadziło już 20% Polaków do `zguby otyłości`, aż 18% dzieci w Polsce zmaga się z tym problem w najtrudniejszym dla siebie okresie dojrzewania. Otyłość to brak akceptacji, miłości, swobody i poczucia własnej wartości. To gorzkie doświadczenie dotyczy już milionów osób. Agnieszka Czerwińska odkrywa karty swojego życia, bezwstydnie rozbiera się tylko po to, żeby pomóc i ostrzec przed koszmarem bezsilności wobec najgroźniejszego nałogu współczesnych czasów- jedzenia. Tę książkę powinni przeczytać nie tylko ci co mają duży problem z nadwagą, ale także ci, którzy, od lat nie potrafią się pozbyć zbędnych kilku kilogramów. To również książka dla rodziców, którzy zaślepieni miłością nie dostrzegają, że ich pociechy mają problem, który przekłada się na ich egzystencje. Tak było z autorką książki.
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-929049-3-9, 9788392904939
Wydawnictwo: Sophisti
Kategoria: Literatura faktu
Stron: 162

Autor

Pozostałe książki:

Salon Rozpusty Przygody Kota Psota Przedsionek Piekła Magiczny Słowik
Wszystkie książki Agnieszka Czerwińska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Pouczający zapis zmagań o zdrowie

24.02.2021

To pierwsze w Polsce tak fenomenalna opowieść o tym jak to jest przez dwadzieścia lat być więźniem własnego ciała. * Żadna skrajność nie jest dobra, zwłaszcza teraz gdy bardzo propaguje się jeden wzorzec sylwetki a celebrytki odchudzają się publicznie (choć obiektywnie rzecz ujmując, nie mają z czego, raczej z ''kości na ości'). * Udawanie, bag... Recenzja książki Śmierć Grubej Berty

Moja opinia o książce

Opinie

@ladymakbet33
2021-02-24
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Śmierć Grubej Berty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl