Sny Małgosi. Nowe przygody.

Rafał Czerwonka
8.8 /10
Ocena 8.8 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Sny Małgosi. Nowe przygody.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.8 /10
Ocena 8.8 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów

Opis

Czy pamiętasz swoje sny?

Małgosia śni niemal co noc. Raz walczy z potężnym królem na polu bitwy, innym razem zostaje aktorką, a jeszcze innej nocy wpada w pułapkę w parku wodnym. I nigdy nie ma pewności, gdzie kończy się sen, a zaczyna jawa...

Przed Tobą drugi tom opowieści o zwyczajnej dziewczynce, której przytrafiają się niezwykłe przygody! Na kolejnych kartach książki poznasz lepiej jej rodzinę i przyjaciół. Czeka Cię wiele chwil dobrej zabawy, ale nie zabraknie też momentów grozy.

Puść wodze fantazji i daj się zabrać w niezwykłą podróż!

I pamiętaj – w snach wszystko jest możliwe!
Data wydania: 2023-12-01
ISBN: 978-83-958140-7-5, 9788395814075
Wydawnictwo: NaszeMaluchy.pl
Cykl: Sny Małgosi, tom 2
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 248
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Gdzie jawa? Gdzie sen? Kto mnie uszczypnie?

16.12.2023

Małgosia dorasta, nabiera rozwagi i mądrości, zmienia się jako dziecko i jako dziewczynka. Jednak jest coś, co niezmienne - sny. Te są i sprawiają, że świat Małgosi przenika nie. Nigdy nie wiadomo, że to jawa, czy nie i co jest prawdą, a co jedynie senną historią przyprawiającą o drżenie serca. Małgosia sama nie rozróżnia, to jak ty masz to robić?... Recenzja książki Sny Małgosi. Nowe przygody.

Piękna bajka dla dzieci

9.12.2023

Dwieście pięćdziesiąt stron bajki małego formatu umiliło mi dzisiejsze popołudnie. Książkę czyta się szybko ze względu na duży druk i ilustracje, które uwielbiam. Nie są dokładne, nieco zamazane, by sprawiały wrażenie sennych ilustracji, lub wydarzeń, które akurat Małgosia przeżywa właśnie śniąc. I nie jest powiedziane, że zasypia tylko w swoim łó... Recenzja książki Sny Małgosi. Nowe przygody.

Kiedy ostatnio śniłeś?

30.12.2023

Kiedy ostatnio śniłeś? A pamiętasz o czym? Mi sny kojarzą się z czymś magicznym, fascynującym, pełnym dobrych bądź złych emocji. Co prawda im jestem starsza tym ilość nocnych mar znacząco się zmniejszyła. Pojawiają się raczej te negatywne i w czasie większego stresu w życiu. Jak miło było, znów przenieść się do dziecinnych marzeń sennych, za spraw... Recenzja książki Sny Małgosi. Nowe przygody.

@Doris_2@Doris_2 × 2

Sny Małgosi

21.12.2023

Jakie to miłe i fajne uczucie kiedy już w dorosłym wieku sięga się po książkę dla dzieci. One zawsze wnoszą coś wartościowego, trochę humoru, a co najważniejsze pozwalają znów przenieść się do lat kiedy było się dzieckiem, pozwalają poczuć na nowo jak to jest, jak to jest jak ma się dziecięce marzenia…a raczej sny. Tylko czy zawsze da się zapamięt... Recenzja książki Sny Małgosi. Nowe przygody.

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@przyrodazksiazka
2023-12-09
10 /10
Przeczytane

Dwieście pięćdziesiąt stron bajki małego formatu umiliło mi dzisiejsze popołudnie. Książkę czyta się szybko ze względu na duży druk i ilustracje, które uwielbiam. Nie są dokładne, nieco zamazane, by sprawiały wrażenie sennych ilustracji, lub wydarzeń, które akurat Małgosia przeżywa właśnie śniąc. I nie jest powiedziane, że zasypia tylko w swoim łóżeczku, bo czasami nawet podczas śniadania może mieć chwilową, ale burzliwą w wydarzenia drzemkę. Tak jak nigdy nie wie kiedy zaśnie, tak i my nie mamy pewności, czy opisywane wydarzenia dzieją się naprawdę. Spodziewać ich się możemy zawsze wtedy, kiedy nadchodzi kolejny rozdział. I sama Małgosia może być tam czym lub kim tylko zapragnie. Nawet najprawdziwszą królową, która szykuje się na starcie z wrogiem! Najbardziej podobał mi się jej sen w którym mogła używając swojej podświadomości. Miała magiczny dar przekonywania i to dosłownie:-) Wywołała w tym nie lada zabawę dla osób, które obserwowały choćby nauczycielkę, która zaczęła się dziwnie zachowywać. Małgosia jest mądrą dziewczynką, bo nawet jak przez przypadek doprowadziła do własnych korzyści, to miała z tego powodu wyrzuty sumienia. Wiedziała, że nie powinna była do tego dopuścić, bo wtedy reszta osób nie była traktowana sprawiedliwie. Zatem widzicie, że to nie tylko magiczne historie dziewczynki, ale i rozwaga w tym co wolno, a czego nie można robić. Podpowiada czytającemu jak powinien się zachowywać, a jakie postępowanie może sprawić komuś przykrość, bądź być nie sprawie...

× 3 | link |
@Doris_2
2023-12-30
8 /10
@Utopia
2023-12-23
10 /10
@mikka138
2023-12-20
9 /10
Przeczytane
@aga.kusi_poczta.fm
2023-12-16
8 /10
Przeczytane
@kar_piotrowska
2023-11-30
8 /10
Chcę przeczytać

Cytaty z książki

O nie! Książka Sny Małgosi. Nowe przygody.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Sny Małgosi
Sny Małgosi
Rafał Czerwonka
8.8/10
A gdybyśmy tak mogli zamienić się w psa? Albo zmniejszyć się do rozmiarów filiżanki od kawy? Albo g...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl