Sowiecka broń pancerna II wojny światowej

Stephen Hart
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Sowiecka broń pancerna II wojny światowej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Wszechstronny informator o czołgach wykorzystywanych przez Armię Czerwoną w czasie II wojny światowej, omawiający między innymi mało znane czołgi lekkie T-18 i T-70, wielowieżowe czołgi średnie T-24 i T-38, a także wszystkie wersje czołgów szybkich BT, słynnych T-34 i czołgów ciężkich Iosif Stalin. Przewodnik zawiera 120 ilustracji z dokładnymi oznakowaniami i autentycznymi schematami maskowania oraz malowania, a także wykresy rozwoju sowieckiej techniki pancernej od lat 30. do końca II wojny światowej.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-7731-293-3, 9788377312933
Wydawnictwo: Vesper
Stron: 128

Autor

Stephen Hart Dr Stephen Hart jest starszym wykładowcą na Wydziale Studiów o Wojnie w Royal Military Academy w Sandhurst w Wielkiej Brytanii. Jest autorem wielu książek z zakresu historii wojskowości, m.in. Military Atlas of Tank Warfare, German Weapons of World ...

Pozostałe książki:

Podręcznik tajnych operacji II wojny światowej Sowiecka broń pancerna II wojny światowej Czołgi i pojazdy opancerzone USA II wojny światowej Panther Medium Tank 1942-45 Współczesne czołgi i opancerzone wozy bojowe od 1991 roku do dziś
Wszystkie książki Stephen Hart

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Sowiecka broń pancerna II wojny światowej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@piotr_osowski
2021-02-18
3 /10
Przeczytane 03. II Wojna Światowa 05. Pancerne

Matko i córko! Co to się stało? Nie myślałem, że kiedykolwiek przyjdzie mi skrytykować książkę wydaną przez Vesper, ale dzisiaj ten dzień nastał. Książkę zalecam omijać szerokim łukiem! Przyciąga czytelnika pięknym wydaniem, na dobrym papierze, ale podczas lektury wyrywa serce i jeszcze bijące przeżuwa głośno przy tym mlaszcząc! Nie wiem, kto jest odpowiedzialny za błędy - czy to wina tłumacza, najwidoczniej nie do końca siedzącego w tematyce militariów czy kompletny brak fachowej (a nawet pół-fachowej) konsultacji. Na jednej stronie potrafią się znaleźć informacje wzajemnie sprzeczne. Brak znajomości tematu uzbrojenia artyleryjskiego wychodzi przy opisie dział, gdzie długość lufy (podawana w wielokrotności kalibru działa) jest mylona z kalibrem lufy. DRAMAT!!!

× 4 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Sowiecka broń pancerna II wojny światowej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl