Spadkobiercy recenzje

Dodaj swoją recenzję

Wybaczyć niewybaczalne...

@MarKo @MarKo · 2012-08-31 15:11:52

Wakacyjny czas beztroski i zabawy dobiegł już końca. Wszystkie wypoczynkowe miasta i miasteczka będą powoli pustoszały, aby powrócić do normalności. Dzieci w szkołach, jak co roku, na wszystkich przedmiotach uczących języków rodzimych i obcych będą musiały napisać opowiadania o tym jak spędziły wakacje. A sfrustrowani dorośli będą wzdychać ciężko i... czytaj dalej »

"Spadkobiercy - trudy życia w rodzinie"

@Betsy @Betsy · 2012-02-26 18:42:04

Co zrobić, kiedy tragedia spada na nas jak grom z jasnego nieba? Matt King mógłby uważać się za szczęśliwca. Posiadał rodzinę: dwie nastoletnie córki, piękną żonę, a na dodatek był spadkobiercą majątku na Hawajach. Wszystko to jednak przestaje mieć znaczenie, legnie w gruzach, kiedy Joanie, jego żona, w wyniku wypadku zapada w śpiączkę. Mężczyzna... czytaj dalej »

Koszmar w raju

@diunam @diunam · 2012-09-17 20:46:53

Powieść „Spadkobiercy” jest debiutem młodej, hawajskiej pisarki Kaui Hart Hemmings. Książka szybko stała się światowym bestsellerem i została przeniesiona na ekran z George`em Clooneyem w roli głównej. Powieść zyskała również spore grono fanów w naszym kraju. Ja również miałam wielką ochotę na przeczytanie tej książki odkąd tylko ukazały się zapowi... czytaj dalej »

Spadkobiercy

@Ladia1808 @Ladia1808 · 2012-03-19 12:24:02

„Myślę, że w ten sposób przekonujemy się, że kogoś kochamy: gdy nie wyobrażamy sobie, że możemy coś przeżyć bez tej drugiej osoby” Niedawno temu do mojego domu trafiła książka o dość tajemniczym tytule "Spadkobiercy". Nim do mnie przyszła spodziewałam się dość krótkiej powieści, a dostałam do rąk kilkusetstronicowe tomiszcze. Po kilku dniach przys... czytaj dalej »

Spadkobiercy, Kaui Hart Hemmings

@Juliab3 @Juliab3 · 2012-02-12 14:07:20

Matt King jest spadkobiercą wielkiej fortuny na Hawajach, jednak posiadany majątek nie zdołał uchronić jego rodziny przed wielką tragedią. Jego żona w wyniku wypadku zapadła w śpiączkę i to na niego spadł obowiązek wychowywania dwóch dorastających córek. Od lat zajmował się głównie pracą, nie uczestniczył w ich życiu, dlatego dopiero teraz zaczyna ... czytaj dalej »

"Spadkobiercy" - Kaui Hart Hemmings

@ZaczytanaMery @ZaczytanaMery · 2012-07-07 08:58:23

Hawaje. Piękne widoki, piaszczyste plaże, gorące słońce, błękit nieba i morze. Iście wakacyjny i beztroski krajobraz. Malownicze miejsce, w którym można zapomnieć o wszystkich troskach i kłopotach życia codziennego staje się miejscem prawdziwego dramatu rodziny Kingów. Bohater powieści „Spadkobiercy” autorstwa Kaui Hart Hemmings na pewno nie spodz... czytaj dalej »

Spadkobiercy

@finkaa @finkaa · 2012-02-29 09:54:40

Kaui Hart Hemmings to hawajska pisarka, debiutująca “Spadkobiercami” – książką, która podbiła serca i wzruszyła tysiące ludzi na całym świecie, oraz która została zaadaptowana na niesamowity film. Co jest tak nietypowego i wzruszającego w “Spadkobiercach”? Na pewno oryginalność tematu, poczucie humoru i prostota, która potrafi doprowadzić do łez. ... czytaj dalej »

Spadkobiercy

@malineczka74 · 2012-02-22 11:08:47

Bo życie ciągle niesie nowe wyzwania i od nas sporo wymaga. Święty spokój i stabilizacja to chyba najbardziej pożądane dobra na tym świecie. Nie można ich kupić w żadnym sklepie i nie mają ceny, ale są przedmiotem dążenia wielu. Niektórym ludziom wydaje się, że posiadanie pieniędzy pozbawia trosk i daje poczucie bezpieczeństwa i ładu. Może jest w... czytaj dalej »