Spam : profilaktyka i obrona : poznaj rodzaje spamu, chroń swój adres mailowy, obroń się przed różnymi rodzajami spamu

Bartosz Danowski
Spam : profilaktyka i obrona : poznaj rodzaje spamu, chroń swój adres mailowy, obroń się przed różnymi rodzajami spamu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Koniec z niechcianą pocztą! Oszczędzaj swój czas i nerwy. Jan K. z Warszawy nie przeczytał jej i tydzień później jego skrzynkę odbiorczą zapełniły reklamy środków na porost włosów. Anna W. z Wrocławia odłożyła tę książkę na półkę, a kilka dni później jej adres e-mailowy został znaleziony wśród subskrybentów listy dyskusyjnej pl.rec.lancuszki.szczescia i przekazany do gdyńskiej firmy Internet Zakupy, która natychmiast wysłała do niej ponad 30 MB materiałów reklamowych opisujących najnowsze urządzenia kuchenne. Kazimierz C. natomiast poświęcił kilka godzin na lekturę tej książeczki i od tej pory nikt nie nęka go spamem. Co Kazimierz C. znalazł w tej książce? Przede wszystkim informacje dotyczące tego, czym jest spam, skąd się bierze, jak uchronić swoje dane publikowane w sieci przed wyszukaniem przez programy zbierające adresy e-mailowe, jak zainstalować filtry antyspamowe i jak bronić się przed spamem różnego rodzaju. Poza tym dowiedział się również, że pojęcie SPAM pochodzi ze skeczu znanej angielskiej grupy komików i że istnieją regulacje prawne pozwalające na ściganie autorów spamu. W kolejnych rozdziałach książki "Spam. Profilaktyka i ochrona" czytelnik znalazł następujące informacje: historia i rodzaje spamu; przepisy prawne dotyczące walki ze spamem w Polsce i Unii Europejskiej; ochrona adresu e-mailowego; mechanizmy antyspamowe w programach pocztowych i na serwerach; sposoby obrony przed różnymi typami spamu; korzystanie z systemu mailingowego bez oskarżeń o spamowanie; przegląd oprogramowania antyspamowego dla Windows i Linuksa. Przekaż informację o tej książce wszystkim osobom, które masz na liście kontaktów. To będzie ostatni spam, który wyślesz i ostatni, który oni odbiorą. Pamiętaj, co stało się tym, którzy nie przeczytali tej książki. Na pewno nie chciałbyś znaleźć się wśród nich. Przeczytaj tę książkę. Musisz to zrobić.
ISBN: 978-83-7361-316-4, 9788373613164
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Autor

Bartosz Danowski Bartosz Danowski
Urodzony w 1975 roku w Polsce (Katowice)
Bartosz Danowski-Ździebło – autor książek i artykułów z dziedziny informatyki. Pracę zawodową rozpoczął w 1997 roku w Centralnym Ośrodku Informatyki Górnictwa, by po 6 latach poświęcić się wyłącznie pisaniu książek, artykułów oraz prowadzeniu kursów...

Pozostałe książki:

Tworzenie stron WWW w praktyce Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. Wydanie II poprawione i uzupełnione ABC nagrywania płyt ABC laptopów
Wszystkie książki Bartosz Danowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Spam : profilaktyka i obrona : poznaj rodzaje spamu, chroń swój adres mailowy, obroń się przed różnymi rodzajami spamu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Spam : profilaktyka i obrona : poznaj rodzaje spamu, chroń swój adres mailowy, obroń się przed różnymi rodzajami spamu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl