Środki ochrony praw własności intelektualnej

Paweł Podrecki
Środki ochrony praw własności intelektualnej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Środki ochrony praw własności intelektualnej to książka przedstawiająca aktualną regulację prawną roszczeń negatoryjnych i kompensacyjnych oraz szczególnych środków procesowych w prawie własności intelektualnej. Autor opisuje konkretne rodzaje roszczeń, m.in.: o zaniechanie, o usunięcie skutków, o naprawienie szkody i o zwrot bezpodstawnie uzyskanych korzyści. Książka zawiera ogólną charakterystykę praw własności intelektualnej, w szczególności na przykładzie patentu, prawa ochronnego na znak towarowy i utworu w prawie autorskim. W pracy opisano przypadki naruszeń praw własności intelektualnej oraz modele ich ochrony na tle poglądów prezentowanych w orzecznictwie zarówno polskim, jak i europejskim. W publikacji zawarto również omówienie nowych rozwiązań prawnych, którymi dysponuje uprawniony przy dochodzeniu swoich praw przed sądem, zwłaszcza w kwestii uzyskania informacji o zakresie naruszenia, zabezpieczenia roszczeń i dowodów.
Książka adresowana jest do osób zainteresowanych naukowo i praktycznie problematyką ochrony praw własności intelektualnej. Będzie przydatna: sędziom, adwokatom, radcom prawnym, rzecznikom patentowym, studentom i słuchaczom studiów podyplomowych.
ISBN: 978-83-7620-442-0, 9788376204420
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Środki ochrony praw własności intelektualnej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Środki ochrony praw własności intelektualnej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe