Stajnia pod lasem

5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Stajnia pod lasem
Książka Stajnia pod lasem
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Rzuć wszystko i załóż stajnię Winston Churchill twierdził, że żadnej godziny życia nie można uznać za zmarnowaną, jeśli spędziło się ją w siodle. Ta maksyma przez wiele lat była dla Ewy drogowskazem – zawsze i wszędzie towarzyszyły jej konie. Po powrocie z Londynu kobieta w końcu postanawia spełnić...

Rzuć wszystko i załóż stajnię Winston Churchill twierdził, że żadnej godziny życia nie można uznać za zmarnowaną, jeśli spędziło się ją w siodle. Ta maksyma przez wiele lat była dla Ewy drogowskazem – zawsze i wszędzie towarzyszyły jej konie. Po powrocie z Londynu kobieta w końcu postanawia spełnić... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018-3-1
ISBN: 978-83-8147-299-9 ( 9788381472999 )
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 183

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

„Chyba że pojawi się ktoś, kto pomoże jej wyjść na prostą i sprawi, że tytułowa stajnia pod lasem okaże się oazą szczęścia...” - ale czy na pewno?

Co mogę powiedzieć – styl nie powala. Już na początku można zauważyć częste powtórzenia – ciągle był, było, była (Przykład - „Był drewniany, więc trzeba było go malować, zabezpieczać i ogrzewać, a i tak czuć było wilgoć. Najprzyjemniej było w nim wieczorem[...]” - czuć było można by zamienić na dał... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Ronnie_2
@Ronnie_2 2019-04-24
Przeczytane (2019-04-24)
serce

twórcy strony

puchar
MI
@Mirko dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.