Stajnia pod lasem

Elżbieta Pragłowska
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Stajnia pod lasem
Książka Stajnia pod lasem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Rzuć wszystko i załóż stajnię Winston Churchill twierdził, że żadnej godziny życia nie można uznać za zmarnowaną, jeśli spędziło się ją w siodle. Ta maksyma przez wiele lat była dla Ewy drogowskazem – zawsze i wszędzie towarzyszyły jej konie. Po powrocie z Londynu kobieta w końcu postanawia spełnić swoje największe marzenie i otworzyć własną stajnię. Ale nagle los przestaje być jej przychylny. Małżeństwo Ewy się rozpada, sytuacja finansowa z dnia na dzień się pogarsza, a prowadzenie pensjonatu dla koni zaczyna ją przerastać. Wielka pasja lada chwila może zmienić się w wielką udrękę… Chyba, że pojawi się ktoś, kto pomoże jej wyjść na prostą i sprawi, że tytułowa stajnia pod lasem stanie się oazą szczęścia.
Data wydania: 2018-03-01
ISBN: 978-83-8147-299-9, 9788381472999
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 183

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

„Chyba że pojawi się ktoś, kto pomoże jej wyjść na prostą i sprawi, że tytułowa stajnia pod lasem okaże się oazą szczęścia...” - ale czy na pewno?

Co mogę powiedzieć – styl nie powala. Już na początku można zauważyć częste powtórzenia – ciągle był, było, była (Przykład - „Był drewniany, więc trzeba było go malować, zabezpieczać i ogrzewać, a i tak czuć było wilgoć. Najprzyjemniej było w nim wieczorem[...]” - czuć było można by zamienić na dało się odczuć, a najprzyjemniej było na najprzyjemniejsze chwile w domu nastawały wieczorem – cokolwiek, bo naprawdę niezbyt dobrze się to czyta, książka przez taki brak urozmaiceń wydaje się monotonna), a poza tym moim zdaniem autorka próbowała na siłę ratować niektóre części – na przykład prolog – ... czytaj dalej »

@Ronnie_2 @Ronnie_2
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Ronnie_2
@Ronnie_2 2019-04-24
Przeczytane (2019-04-24) Mam na półce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się