Stopy moją pasją, cz. III. Metoda Arkady w gabinecie podologicznym

Milena Skalska
Książka Stopy moją pasją, cz. III. Metoda Arkady w gabinecie podologicznym
Książka Stopy moją pasją, cz. III. Metoda Arkady w gabinecie podologicznym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Metoda Arkady w gabinecie podologicznym” jest trzecią z serii cyklu książek – podręczników dla podologów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę o nowe, alternatywne możliwości zabiegowe w rozwiązywaniu problemu wrastających paznokci. Metoda Arkady jest innowacyjnym i alternatywnym (w stosunku do chirurgicznych metod częściowej lub całkowitej resekcji paznokcia) sposobem pozwalającym na skuteczne wyeliminowanie, w krótkim czasie (kilkadziesiąt minut) problemu wrastających paznokci, nawet u osób borykających się z tym problemem przez wiele lat i bezskutecznie próbujących pozbyć się tej przypadłości w każdy inny sposób. Książka ta ma na celu przybliżyć filozofię Metody, Kostkę Arkady oraz wszystkie inne narzędzia, preparaty i akcesoria niezbędne do przeprowadzania terapii mających na celu szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu wrastających i wkręcających się paznokci nie tylko u stóp, ale również u dłoni i to zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. Pozycja pozwala na bardzo dokładne poznanie Metody Arkady i jej efektywności (setki fotografii z efektów osiąganych przez specjalistów z Polski z zagranicy), a tym samym na wyrobienie sobie własnej, niezależnej opinii na temat tego polskiego wynalazku i zasadności jego wykorzystywania w naszych gabinetach.  
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-943365-2-3, 9788394336523
Wydawnictwo: MD Print
Cykl: Stopy moją pasją, tom 3
Stron: 284
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Stopy moją pasją, cz. III. Metoda Arkady w gabinecie podologicznym nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Stopy moją pasją, cz. III. Metoda Arkady w gabinecie podologicznym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}