Super zabawy dla dzieci od 3 do 8 lat

Christina Valentiner-Branth, Jurgen Valentiner-Branth
Super zabawy dla dzieci od 3 do 8 lat
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dzieci są gotowe bawić się zawsze i wszędzie, wystarczy tylko mieć pomysł i dać im hasło do rozpoczęcia zabawy. Szczególną przyjemnością są zabawy w towarzystwie rodziców lub innych bliskich dorosłych, a także w grupie rówieśników. Przedstawiamy książkę, która stanowi nieocenioną skarbnicę pomysłów na rozmaite gry i zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, które można przeprowadzić w rozmaitych warunkach ? w domu, w szkole, na świeżym powietrzu, w podróży. Wszystkie rozwijają ważne dziecięce umiejętności: zdolność współpracy, logiczne myślenie, kreatywność, motorykę małą i dużą, sprawność fizyczną i emocjonalną. Znajdą się tutaj propozycje zarówno dla spokojniejszych dzieci, jak i dla tych, które rozpiera energia; zarówno dla małej grupy dzieci lub wręcz jednego dziecka, jak i wymagające większej liczby uczestników. Polecamy wszystkim rodzicom i opiekunom, którzy szukają nowych pomysłów na zabawy z podopiecznymi! Odbiorcy: - rodzice lubiący wspólne zabawy z dziećmi, - dziadkowie, nauczyciele, opiekunowie, wychowawcy kolonijni... Dlaczego warto nabyć tę książkę? - zawiera szeroki wybór zabaw dla dzieci w różnym wieku, - pozwala kreatywnie i efektywnie zorganizować czas dzieciom w różnym wieku, - przedstawione propozycje wszechstronnie rozwijają dzieci biorące udział w zabawach.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-7971-352-3, 9788379713523
Wydawnictwo: Jedność
Kategoria: Hobby
Stron: 92

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Super zabawy dla dzieci od 3 do 8 lat aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Super zabawy dla dzieci od 3 do 8 lat. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl