Świat ciszy Nicolasa Quina

Colin Dexter
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Świat ciszy Nicolasa Quina
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

W wynajmowanym mieszkaniu w Północnym Oksfordzie zostają znalezione zwłoki pracownika Konsorcjum Egzaminów Zagranicznych. Okazuje się, że został on otruty. Prowadzący śledztwo w tej sprawie inspektor Morse szuka zabójcy wśród kolegów z pracy ofiary.
Podejrzewa, że morderstwo może mieć związek z oszustwami przy organizacji egzaminów, na przykład w którymś z krajów arabskich. Jego uwagę rozprasza obecność na liście podejrzanych bardzo atrakcyjnej pracownicy Konsorcjum. Na dodatek w kinie Studio 2 kolejny tydzień grają erotyk z udziałem szwedzkiej sexbomby, na który inspektor z chęcią by się wybrał.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7489-202-5, 9788374892025
Wydawnictwo: GWP
Stron: 280

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Świat ciszy Nicholasa Quinna

28.08.2011

Do tej pory miałem możliwość poznania tylko kilku detektywów, których dokonania były i są opisywane na stronach kolejnych powieści kryminalnych. Herkules Poirot i Panna Marple z książek Agathy Christie, Martin Beck stworzony przez skandynawski duet Per i Wahloo oraz kilku mniej znanych, polskich i zagranicznych. Jakże się więc ucieszyłem, mogąc po... Recenzja książki Świat ciszy Nicolasa Quina

Moja opinia o książce

Opinie

@molik14
2011-08-28
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Świat ciszy Nicolasa Quina. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl