Tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń

Michał Knauff, Agnieszka Golubińska, Piotr Knyziak
Tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka zawiera zestaw zwięzłych i precyzyjnie opisanych algorytmów dotyczących zagadnień najczęściej spotykanych w projektowaniu konstrukcji żelbetowych. Skomentowane i wyjaśnione zostały problemy związane z jedoczesnym stosowaniem w Polsce dwóch systemów norm projektowania tych konstrukcji (PN-EN 1992-1-1: 2008 oraz PN-B-03264: 2002). Obliczenia, które należy wykonywać według Eurokodu zostały zilustrowane przykładami.

Treść książki uporządkowana jest według zasady: krótki tekst dotyczący podstaw teoretycznych zagadnienia; tablice zawierające zestawienia danych i/lub współczynników potrzebnych do projektowania; wzory (algorytmy) i zasady konstruowania; przykłady obliczeń i stosowania zasad konstruowania.

Książka przydatna projektantom i studentom budownictwa do obliczania konstrukcji żelbetowych na podstawie tej wiedzy, która jest zawarta we współczesnych normach projektowania stosowanych w Polsce.

Data wydania: 2014-10-03
ISBN: 978-83-01-18027-0, 9788301180270
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Kategoria: Budownictwo
Stron: 446
dodana przez: chudini0505

Autor

Michał Knauff Michał Knauff Profesor doktor habilitowany, inżynier, pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Pozostałe książki:

Podstawy projektowania konstrukcji żelbetonowych i sprężonych według Eurokodu 2 Przykłady obliczania konstrukcji żelbetowych zeszyt 2 Przykłady obliczania konstrukcji żelbetowych Zeszyt 1 Obliczanie konstrukcji żelbetowych według Eurokodu 2 Betonowe konstrukcje sprężone w budownictwie ogólnym
Wszystkie książki Michał Knauff

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl