Tajemnica pałacu w Wenecji

Wilkie Collins
Książka Tajemnica pałacu w Wenecji
Książka Tajemnica pałacu w Wenecji
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"W całym Londynie nie było osoby mającej pretensje do pozycji w towarzystwie, która by nie znała hrabiny Narony. Awanturnica, poszukiwaczka przygód z najsmutniejszą, europejską sławą - oto jak wszyscy opisywali kobietę o śmiertelnie bladej twarzy i błyszczących oczach. (...) Wątpiono, czy istotnie była żoną hrabiego, wątpiono, czy mężczyzna towarzyszący jej w podróżach pod nazwiskiem barona Rivary jest jej bratem". Ta zagadkowa kobieta staje się przyczyną zerwania zaręczyn Agnieszki Lockwood z jej dalekim kuzynem, lordem Monberrym. Sama zostaje jego żoną. Ale to dopiero początek historii, w której losy obu kobiet są ze sobą splecione, a udział w akcji biorą nawet duchy w starym pałacu w Wenecji.  
Tytuł oryginalny: Haunted Hotel
Data wydania: 1992
ISBN: 83-85397-58-2, 8385397582
Wydawnictwo: AKAPIT PRESS
Seria: Stary Romans
Stron: 174
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Tajemnica pałacu w Wenecji aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajemnica pałacu w Wenecji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}