Tajemniczy wielbiciel

Sandy Hingston
Książka Tajemniczy wielbiciel
Książka Tajemniczy wielbiciel
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Piękna i majętna Katherine Devereaux nie myśli, że jest lepsza niż wszyscy inni - ona po prostu to wie. Snobistyczne zachowanie dziewczyny zraża do niej każdą poznaną osobę, a jej rodzice obawiają się, że zaprzepaściła szansę na zamążpójście. Pragnąc się przekonać, czy ich uparta córka zdolna jest do miłości, proszą o pomoc hrabinę d'Olivieri, wychowawczynię z pensji, do której oddali Katherine. Hrabina znajduje idealnego pomocnika w osobie francuskiego lekkoducha, Alaina Montclaire'a. Zgadza się on rozkochać w sobie dumną arystokratkę, a następnie porzucić ją, by złamać jej zimne serce. Czy jednak misternie przygotowany plan się powiedzie?  
Tytuł oryginalny: The Suitor
Data wydania: 2004
ISBN: 83-7264-274-5, 8372642745
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Seria: Romanse Sprzed Lat
Stron: 366

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Tajemniczy wielbiciel aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajemniczy wielbiciel. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}