Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT). Trening umiejętności Materiały i ćwiczenia dla pacjentów

Marsha Linehan
Książka Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT). Trening umiejętności Materiały i ćwiczenia dla pacjentów
Książka Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT). Trening umiejętności Materiały i ćwiczenia dla pacjentów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Terapia dialektyczno-behawioralna. Trening umiejętności. Materiały i ćwiczenia dla pacjentów zawiera ponad 225 przystępnie napisanych ulotek i kart do samodzielnej pracy, stanowi niezbędną pomoc dla pacjentów biorących udział w treningu umiejętności DBT i dla terapeutów, którzy ten trening prowadzą. Dialektyczna terapia behawioralna, pierwotnie opracowana z myślą o osobach z rozpoznaniem osobowości z pogranicza, okazała się skuteczną metodą leczenia wielu różnych problemów psychicznych i emocjonalnych. Żaden pojedynczy program treningu umiejętności nie uwzględni wszystkich ulotek i kart przedstawionych w tej książce; pacjenci uzyskują szybki i łatwy dostęp do zalecanych narzędzi spełniających ich indywidualne potrzeby.  
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-233-4085-0, 9788323340850
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Seria: Psychiatria i psychoterapia
Stron: 445
dodana przez: katapika

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT). Trening umiejętności Materiały i ćwiczenia dla pacjentów aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT). Trening umiejętności Materiały i ćwiczenia dla pacjentów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}