Toksyczny sukces : jak przestać zmagać się z życiem, a zacząć się nim cieszyć : zdobywaj to, czego pragniesz, nie tracąc tego, czego potrzebujesz

Paul Pearsall
Toksyczny sukces : jak przestać zmagać się z życiem, a zacząć się nim cieszyć : zdobywaj to, czego pragniesz, nie tracąc tego, czego potrzebujesz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Toksyczny sukces to próba głębokiego i prowokacyjnego spojrzenia na wszechobecną kulturę sukcesu. nawet jeśli niesie ze sobą wzrost zamożności i rozwój kariery, sprawia że człowiek czuje się przytłoczony życiem i wypalony, tak, że nie ma ani ochoty ani czasu by cieszyć się swoim powodzeniem. Artur peoponuje praktyczne rozwiązania tego problemu i drogę wyjścia z pułapki, jaką jest pusty konsumpcjonizm.Doktor Pearsall jest psychoneuroimmunologiem i autorem licznych bestsellerów, takich jak Superimmunity i The Pleasure Principle. W swoich pracach łączy wiedzę opartą na szerokich doświadczeniach klinicznych i badawczych z darem barwnego, żywego opowiadania pulsującego ogromną energią i pasją.
ISBN: 978-83-7301-381-0, 9788373013810
Wydawnictwo: Rebis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Toksyczny sukces : jak przestać zmagać się z życiem, a zacząć się nim cieszyć : zdobywaj to, czego pragniesz, nie tracąc tego, czego potrzebujesz nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Toksyczny sukces : jak przestać zmagać się z życiem, a zacząć się nim cieszyć : zdobywaj to, czego pragniesz, nie tracąc tego, czego potrzebujesz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl