Recenzje książki "Trzy oblicza pożądania"

Dodaj swoją recenzję

W małżeńskiej alkowie

· 2012-11-30 15:55:54

Dawno, dawno temu nastała ogromna i gwałtowna fala popularności związków ludzkich z istotami fantastycznymi. Wszyscy doskonale wiedzą od czego się to zaczęło i jaki pozostawiło ślad na półkach w księgarniach, oraz na stronach poświęconych publikowaniu fan fiction. Teraz nastała moda na tak zwane porno dla mamusiek, a wszystko zaczęło się od grzeczn... czytaj dalej »

"Trzy oblicza pożądania"

@natkawes @natkawes · 2012-12-14 16:48:37

Do przeczytania tej powieści zachęcił mnie tekst na okładce „Najgorętsza książka roku”. Czy właśnie taka była? Ostatnio na rynku pojawia się wiele erotyków. „Trzy oblicza pożądania” też do nich należy, jednak nie myślcie, iż znajdują się w niej same sceny erotyczne. Główną bohaterką jest Anne Kinney, która wiedzie normalne życie. Ma kochającego ... czytaj dalej »

"Trzy oblicza pożądania"

@w_asia @w_asia · 2012-11-06 17:29:45

Ostatnimi czasy panuje moda na odważne powieści erotyczne dla kobiet. Książka Megan Hart, która ostatnio umilała mi wieczory również należy do tego typu literatury. Na początku chciałam zwrócić uwagę na bardzo intrygującą okładkę książki. Niby nic..ot zwykłe jabłko, jednak pobudza wyobraźnie. Czerwona wstążeczka umieszczona na książce informuje na... czytaj dalej »

Małżeński trójkąt.

@cyrysia @cyrysia · 2012-10-30 10:55:40

Nasza wyobraźnia lubi czasami oddawać się wielobarwnym erotycznym fantazjom, które często nabierają niezbyt przyzwoitego rytmu. Marzymy m.in o seksie w miejscu publicznym, o romantycznej przygodzie z nieznajomym, zbiorowym gwałcie, lub fantazjujemy o miłości z dwoma mężczyznami naraz. Megan Hart, współczesna pisarka literatury erotycznej, w swojej... czytaj dalej »

Dla dorosłych czytelników

@iza122 @iza122 · 2012-10-22 21:22:59

Twórczość G. Mastertona przyzwyczaiła mnie do opisów scen „miłosnych”. Jednak to, co czekało mnie w książce „Trzy oblicza pożądania” było dla mnie czymś zaskakującym... Fantazje seksualne są czymś normalnym, powszechnie znanym. A co się może zdarzyć, gdy zostaną przeniesione do sypialni? Czy będą miały wpływ na dalsze życie? Megan Hart autorka p... czytaj dalej »

„Trzy oblicza pożądania” to książka, która nigdy się nie znudzi.

@puma @puma · 2012-11-08 20:05:08

Miałam ogromną chrapkę na tą książkę. Ciekawe opinie w sieci zachęciły mnie do tego stopnia, że kiedy trzymałam ją już w dłoni wprost nie mogłam w to uwierzyć. Ciemna jak najczarniejsza noc okładka nie mówi nic, można więc spodziewać się wszystkiego, jedynie opis stanowi spodnią warstwę prawdziwej historii zawartej w książce. Jak to jest, czy... czytaj dalej »

Trójkąt miłosny w najlepszym wydaniu

@Gosiarella @Gosiarella · 2012-11-10 15:40:34

„Dobre rzeczy nigdy nie trwają długo. Za to przykre ciągną się bez końca.” Współczesny świat jest wypełniony erotyczny podtekstem. Na ulicach przechodzimy obok bilbordów prezentujących piękne, niemal nagie kobiety w seksownych pozach, reklamy ociekają erotyką, a filmy skupiają się na tego typu scenach, dlatego granice tabu nieustannie się zaciera... czytaj dalej »

Megan Hart - Trzy oblicza pożądania

@Larissa @Larissa · 2013-07-30 09:07:12

Wraz z wydaniem kontrowersyjnej powieści E. L. James "50 Twarzy Greya" autorzy postanowili zalać nas falą erotycznych książek na skalę masową. Połowa z nich niestety wieje tandetą, druga zaś to wierna kopia tego co już znamy. Do "Trzech oblicz pożądania" podeszłam bardzo sceptycznie, sądząc że autorka niczym mnie nie zaskoczy. Cóż, zaskoczyła...i t... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"