Tupcio Chrupcio. Mówię prawdę!

Eliza Piotrowska
Tupcio Chrupcio. Mówię prawdę!
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tupcio Chrupcio, podobnie jak inne dzieci, nie zawsze zachowuje się idealnie. Jest już dużą myszką, ale nie zawsze umie przyznać się do błędu i wymyśla różne kłamstewka. Czy Tupcio zrozumie, że warto mówić prawdę? Posłuchajcie!
Data wydania: 2018-10-17
ISBN: 978-83-280-6084-5, 9788328060845
Wydawnictwo: Wilga
Cykl: Tupcio Chrupcio, tom 15
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 24
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Eliza Piotrowska Eliza Piotrowska Według rodzinnej historii Eliza urodziła się jako największy noworodek w dziejach szpitala. Zmuszona była do organizowania sobie czasu we własnym zakresie, ponieważ trójka starszego rodzeństwa nie była zainteresowana zabawami. W wieku 5 lat Eliza już...

Pozostałe książki:

Tupcio Chrupcio. Przedszkolak na medal Tupcio Chrupcio. Kapryśna myszka Tupcio Chrupcio. Dbam o zęby Tupcio Chrupico. Żegnaj pieluszko. Być jak kapibara Tupcio Chrupcio. Mam rodzeństwo Tupcio Chrupcio. Nie mogę zasnąć 12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach Bajka o drzewie Pierwsze Czytanki. Maja i czerwony balonik Tupcio Chrupcio Umiem się dzielić. Tupcio Chrupcio. Ja się nie boję Tupcio Chrupcio. Nie dam sobie dokuczać Urodzinowy prezent Tupcio Chrupcio Bajka o słońcu 12 ważnych emocji. Polscy autorzy o tym, co czujemy Ciocia Jadzia w PRL-u Paproch Tupcio Chrupcio. Idę do lekarza Tupcio Chrupcio. Nie chcę jeść Tupcio Chrupcio. Wizyta u dziadków Święty Mikołaj z Miry A ja jestem Polak mały, moim krajem jest świat cały Ciocia Jadzia Ciocia Jadzia w Rzymie Ciocia Jadzia. Szkoła Dokta. Opowieść o Wandzie Błeńskiej Franek Hela Bobas i koń trojański Franek, Hela, Bobas i Wyspa Szpiegów Fryderyk Chopin i jego świat Legenda o rogalach świętomarcińskich Ortografia czyli heca, którą wszystkim się zaleca! Przyjaciele dzieci Pstryk! Ale historia! Tupcio Chrupcio. Mama idzie do pracy Tupcio Chrupcio. Nie umiem przegrywać Tupcio Chrupcio. Święta Tupcia Chrupcia Wojtek. Żołnierz bez munduru Zmyślacz Święci uśmiechnięci. Święty Jan Paweł II Święta królowa Jadwiga 12 ważnych praw 12 wyjątkowych postaci. Polscy autorzy o marzeniach A ja nie pozwolę nudzić wam się w szkole Alfabecik dla dzieci / Cyferki dla niewielkich Apostołowie miłosierdzia Bajka o czasie Boże dary Bóg śpiewa DiKŚW Chrzest Polski i woja Mściwoja Ciocia Jadzia Tęcza Ciocia Jadzia na wsi Ciocia Jadzia w Rio Ciocia Jadzia w Transylwanii Dla dzieci przewodnik po polskich sanktuariach Jadę tramwajem i Poznań poznaję Jajo. Jajka w gnieździe i kosmosie, czyli kogel-mogel dla dociekliwych Książeczka wycieczka po miastach i miasteczkach Księga Tupcia Chrupcia Legenda o poznańskich koziołkach Legenda o założeniu Poznania My ludzie O stworkach ukrytych w kolorkach Obczyzno moja Oddech smoka Ogóras. Ale jazda! Opowieści biblijne Ortografia - twardy orzech, ale każdy zgryźć go może Stare radio. Wszystko gra! Tajemnice Biblioteki Raczyńskich To MY dzieci świata To miasto nazywa się Rzym. Przewodnik dla dzieci ze wstępem do nauki języka włoskiego Tupcio Chhrupcio. Świąteczna księga Tupcio Chrupcio. Chcę zrobić to sam! Tupcio Chrupcio. Mówię prawdę! Tupcio Chrupcio. Nie chcę się myć Tupcio Chrupcio. Nie chcę sprzątać Tupcio Chrupcio. Nie lubię podróżować Tupcio Chrupcio. Urodzinowy prezent, nowe wydanie Wanda Błeńska Warszawa zwiedzanie i zabawa Wielka księga Tupcia Chrupcia Wrocław. Zwiedzaj z nami krasnalami Wyliczanki bez trzymanki Złudzenia optyczne Święci usmiechnięci. Święty Jan Bosko Święta Faustyna Kowalska Święta Urszula Ledóchowska Święty Antoni Padewski Święty Filip Neri Święty Franciszek z Asyżu Święci uśmiechnięci Święty brat Albert. święci uśmiechnięci Żółte kółka
Wszystkie książki Eliza Piotrowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Tupcio Chrupcio. Mówię prawdę!? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@melkart002
2020-12-01
Przeczytane

Fajna książka, bardzo wesoła. Moja córeczka jest zachwycona i już wiem o co będę musiał poprosić Świętego Mikołaja w prezencie. Fajnie i szybko się czyta. Dla chłopczyka i dla dziewczynki.

| link |

Cytaty z książki

- Dość tego. - powiedziała stanowczo. = Kto to widział tak kłamać? To bardzo brzydko. A do tego to nieuczciwe. Wszyscy popełniamy błędy, ale ważne, żeby umieć się do nich przyznać i starać się więcej ich nie robić.
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Mama Tupcia Chrupcia idzie do pracy
Mama Tupcia Chrupcia idzie ...
Basia Badowska
10/10
Tupcio Chrupcio nie chce, żeby jego mama chodziła do pracy. Przyzwyczaił się, że ma ją dla siebie pr...
Tupcio Chrupico. Żegnaj pieluszko.
Tupcio Chrupico. Żegnaj pie...
Eliza Piotrowska
9.2/10
Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką i sam korzysta z toalety. Ale jego siostrzyczka jest jeszcze ma...
Urodzinowy prezent Tupcio Chrupcio
Urodzinowy prezent Tupcio C...
Eliza Piotrowska
10/10
Tupcio Chrupcio jest już duszą myszką i czeka na swoje kolejne urodziny i wymarzony rower. Mama i ta...
Tupcio Chrupcio. Kapryśna myszka
Tupcio Chrupcio. Kapryśna m...
Eliza Piotrowska
9/10
Seria przygód Tupcia Chrupcia Przygody znanego i lubianego przez małych czytelników Tupcia Chru...
Tupcio Chrupcio. Chodźmy spać
Tupcio Chrupcio. Chodźmy spać
"opracowanie zbiorowe"
Seria książeczek z przygodami Tupcia Chrupcia, jego przyjaciół i rodziny. W każdej kolejnej części...
Tupcio Chrupcio Przedszkolak na medal
Tupcio Chrupcio Przedszkola...
Eliza Piotrowska
9.6/10
Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką, ale nie chce iść do przedszkola. Może dlatego, że nie wie, jak...
© 2007 - 2024 nakanapie.pl