Twierdza Kimerydu

Magdalena Pioruńska
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Twierdza Kimerydu
Książka Twierdza Kimerydu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Czasem badania genetyczne są przyczyną katastrofy, a nie przełomu. Kiedy w Mieście Krokodyli dochodzi do krwawego stłumienia pokojowej konferencji asymilacyjnej, nikt jeszcze nie podejrzewa, do czego doprowadzi konflikt między Miastem Krokodyli a Twierdzą Kimerydu. Organizatorce konferencji, Annie Guiteerez, antropolog z Uniwersytetu Krokodyli, udaje się zbiec z samego centrum zamieszek i uratowana przez strażnika wąwozu Tyrsa Mollinę, pół człowieka, pół raptora, trafia do rezydencji burmistrza Twierdzy – Teobalda. W obliczu niedawnej rzezi i wiszącej w powietrzu rewolucji nawet zatajenie prawdziwego powodu przybycia pani profesor do Twierdzy Kimerydu wydaje się nieistotnym szczegółem. Na jaw wychodzą bowiem znacznie bardziej przerażające fakty, sprawiające, że żadne z miast Afryki Południowo-Wschodniej nie może dłużej pozostać obojętne w...
Data wydania: 2017-03-01
ISBN: 978-83-8083-453-8, 9788380834538
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 443

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Nie taki dinozaur straszny....

"Twierdza Kimerydu była miastem kontrastów i mieszających się ze sobą kultur". Wiem, wie, nie zaczyna się recenzji od cytatu, ale nie mogłam się powstrzymać. No właśnie, pani Magdalena Pioruńska zabiera nas w podróż, która na pewno zostanie nam długo w pamięci. Twierdza to miejsce nie tylko bogate kulturowo - mamy tu ludzi, pół-ludzi i oczywiście dinozaury, ale i całkiem udany mix gatunkowy. Znajdujemy tu elementy sci-fi, fantasy, dark fantasy i przede wszystkim wszechobecną tajemnicę. Na początek czytania sugeruję zaopatrzyć się w wujka google - prawdę mówiąc nie spodziewałam się tak tru... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@ewamroczkowskabooks
@ewamroczkowskabooks 2019-07-30
Przeczytane (2019-07-25)
@Almaranth
@Almaranth 2019-07-07
Przeczytane (2019-07-06)

Co czytać po książce “Twierdza Kimerydu”- Magdalena Pioruńska

Książka 3 dni miłości
3 dni miłości Magdalena Pioruńska
"3 dni miłości" to krótka opowieść o tym, co działo się w Tw...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się