Tworzenie aplikacji multimedialnych w Visual Basic 4

Michael Regelski
Tworzenie aplikacji multimedialnych w Visual Basic 4
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka dla każdego kto chce dodać możliwości multimedialne do nowo powstających aplikacji lub już istniejących. Składa się z następujących części: * Wykorzystanie multimediów - wprowadza w problematykę możliwości multimedialnych Windows 95 i Visual Basica. * Interfejs graficzny - bada podsystem graficzny Windows (zwany Interfejs Graficzny Windows), a w szczególności wykorzystania grafiki, palet kolorów, efektów przejścia (wygaszanie i wytarcie), punktów przejścia i połączeń hipertekstowych. * Możliwości obsługi obrazu wideo - w tej części główny nacisk położono na obrazach cyfrowych, obrazach "na żywo" wyświetlanych w oknie Windows oraz animacji. * Techniki specjalne - opisuje dodatki, które można wykorzystać w swoich aplikacjach, takie jak: własne kontrolki OLE, zsynchronzowane działanie kilku elementów multimedialnych, mechanizm JET użyteczny przy budowie multimedialnych baz danych Na CD ROM-ie znajdują się: zestawy własnych kontrolek, zestaw narzędzi firmy Lenel Systems, kod źródłowy wszystkich programów opisanych w książce oraz inne pliki związane z obecnymi na łamach książki projektami. Książka jest kluczem do sukcesu i efektów, które zaskoczą nawet ekspertów.
ISBN: 978-83-87115-00-5, 9788387115005
Wydawnictwo: LT&P

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Tworzenie aplikacji multimedialnych w Visual Basic 4 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tworzenie aplikacji multimedialnych w Visual Basic 4. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl