Ty, jesteś marką

Ks. Piotr Pawlukiewicz
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Ty, jesteś marką
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

 
Książka jest inspiracją i zachętą, aby budować na tym co najbardziej wartościowe. To zbiór historii i anegdot o małych rzeczach, które konsekwentnie realizowane, tworzą silną markę.

Bądź marką, jakiej potrzebuje świat

Są firmy, których logo znane jest na całym świecie. Wydają miliony dolarów, aby uczynić swoje znaki rozpoznawalne. Chcesz czy nie, każdą swoją decyzją i czynem ty również budujesz swoją markę, która jest kojarzona z określonymi wartościami.


Po czym można cię rozpoznać?

Książka ks. Piotra Pawlukiewicza Ty jesteś marką to inspiracja i zachęta, aby budować na tym co najbardziej wartościowe. To zbiór historii i anegdot o małych rzeczach, które konsekwentnie realizowane, tworzą prawdziwą wielkość – twoją markę.

Jaką miarą jesteś?

Czy pracodawca zatrudniłby cię, gdyby zobaczył w twoim CV w rubryce wyznanie: chrześcijanin. Jakie miałby pierwsze skojarzenia? Czy otworzyłoby ci to drzwi do kariery?

Ks. Piotr Pawlukiewicz podejmuje się w książce odważnego popatrzenia na samego Jezusa przez pryzmat marki. Przywołuje również różne historie i anegdoty z własnego życia i życia innych osób, które weryfikują to, jakimi dziś ludzie żyją wartościami.
Odpowiada przy tym na pytania:

• Co się składa na markę chrześcijanina?

• Co zrobić, by nasza marka znaczyła coś we współczesnym świecie?

• Na czym polega autentyczność, czyli jak być marką, która jest prawdziwa, a nie taką, która robi numery popisowe?

• Jak można zepsuć swoją markę i jak tego uniknąć? 

Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-65927-97-2, 9788365927972
Wydawnictwo: RTCK
Stron: 184
dodana przez: Doris_2

Autor

Ks. Piotr Pawlukiewicz Ks. Piotr Pawlukiewicz
Urodzony 10 kwietnia 1960 roku w Polsce (Warszawa)
Piotr Pawlukiewicz – polski duchowny rzymskokatolicki, doktor teologii pastoralnej, rekolekcjonista, kaznodzieja, prałat, kanonik gremialny Kapituły Metropolitalnej Warszawskiej[3], autor książek o tematyce religijnej. Studiował teologię pastoraln...

Pozostałe książki:

Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim Czarny Humor, czyli o kościele na wesoło Księża na Księżyc! Tylko co dalej? Z braku rodzi się lepsze - Wywiad strumyk Słowa, z którymi was zostawiam
Wszystkie książki Ks. Piotr Pawlukiewicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jaka jest Twoja marka?

9.04.2020

Wstęp Po książkę sięgnęłam dzięki poleceniu mojej koleżanki – Marysiu, dziękuję za polecenie! Opinia i opis Książka księdza Piotra Pawlukiewicza bardzo mnie zaskoczyła. Nie myślałam, że w tak prosty sposób można pisać o wielu ważnych sprawach. O miłości do drugiego człowieka, która prawdziwie świadczy o byciu chrześcijaninem. Nie wystarczy zna... Recenzja książki Ty, jesteś marką

@Possi@Possi × 6

Mała, ale pełna teści.

25.09.2021

"Ty jesteś marką" księdza Piotra Pawlukiewicza to z pozoru nie wielka książeczka. Ale za to, jak bogata w treść. A znajdziemy w niej odpowiedzi na pytania: dlaczego symbolem pierwszych chrześcijan jest ryba i jakie ma ona dla nas znaczenie, jaki jest skrót do Pana Jezusa i czy Maryja zna się na winie? To tylko niektóre podtytuły kolejnych rozdzi... Recenzja książki Ty, jesteś marką

Moja opinia o książce

Opinie

@milena9
2021-09-25
10 /10
Przeczytane
@agnieszka.piwowarczyk
2021-01-16
6 /10
@Possi
2020-04-09
8 /10
Przeczytane 2020 Polecam! Książki, które moim zdaniem warto przeczytać! religijne

Cytaty z książki

“Najtrudniej jest dać serce. Najtrudniej jest przyjść do kogoś, posiedzieć, pogadać, ofiarować swój czas. ”
#
“Chrystus w wizerunku Jezusa Miłosiernego idzie. Idzie, żeby Cię odnaleźć. I będzie Cię szukał do ostatniej chwili, żeby Cię obdarzyć swoim przebaczeniem, swoim miłosierdziem. ”
#
“Wielu ludzi formuje się, czyta mądre książki, przychodzi na rozmowę do księży, ale tylko po to, żeby brać. Chcą dostać, coś dla siebie. Żeby Mi było fajnie z mężem, żeby Mnie przestało uwiera...”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl