Ucieczka z wyścigu szczurów

Robert T. Kiyosaki, Sharon Lechter, Kiyosaki R. T.
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Ucieczka z wyścigu szczurów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

To nie jest kolejny, zwyczajny komiks służący tylko i wyłącznie rozrywce. Forma komiksu jest tylko pretekstem do przekazania dzieciom wiedzy o pieniądzach, zarabianiu i tworzeniu aktywów. Nigdy nie jest się za młodym na start w świecie finansów! Im wcześniej dziecko rozpocznie swoją podróż ku finansowej niezależności, tym większe są szanse na jej powodzenie. Autorzy „Bogatego ojca” znaleźli nową drogę, aby uczyć poprzez zabawę! „Ucieczka z wyścigu szczurów” jest pierwszym komiksem w serii „Bogaty ojciec”. Bohaterowie komiksu, posługując się prostym językiem, wyjaśniają wiele trudnych zagadnień i pojęć finansowych w ciekawy, zrozumiały i zabawny sposób. Książka przekazuje informacje o tym, jak kształtować myślenie, by rozwinąć finansową inteligencję u dzieci i młodzieży. Komiks trafia również do odbiorców dorosłych i zarazem podpowiada jak edukować naszych najmłodszych, aby ich obecne i późniejsze, dorosłe życie, nie polegało na kręceniu się w „wyścigu szczurów”.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-922561-6-8, 9788392256168
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Kategorie: Komiks, Dla dzieci
Stron: 62

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ucieczka z wyścigu szczurów? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@tsantsara
2019-11-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Bajki dla dorosłych i dzieci Komiks

Edukacyjny komiks dla dzieci, jak myśleć i działać ekonomicznie, by nie musieć stawać w wyścigu szczurów: czyli nie wydawać na zachcianki, lecz być uważnym, widzieć potrzeby i inwestować w aktywa, czyli to, co przynosi (choćby to były lody czy rzeczy kolekcjonowane przez kolegów), a nie tylko pochłania pieniądze. A więc swój biznes od najmłodszych lat, a następnie oszczędzanie, nieruchomości, akcje itp. Komiks kierowany jest, jak sądzę, do 10-latków i ma odpowiednią grafikę, język i poziom skomplikowania, ale takich rzeczy należałoby uczyć wszystkich, choć może nie wszyscy są w stanie zostać przedsiębiorcami.

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Ucieczka z wyścigu szczurów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl