Uśmiechnij się inspiracja i otucha na życiowe wzloty i upadki

Zig Ziglar
Książka Uśmiechnij się inspiracja i otucha na życiowe wzloty i upadki
Książka Uśmiechnij się inspiracja i otucha na życiowe wzloty i upadki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Postawiłem przed ta książką kilka konkretnych celów. Po pierwsze, chce ci przekazać słowo otuchy, która umacnia nadzieję. Chce też sprawić, że się uśmiechniesz, a czasem nawet zdrowo pośmiejesz. Jestem przekonany, że w świecie zdominowanym przez negatywizm potrzeba czegoś, co pomoże nam zwalczać go dniem za dniem. Wierzę, że znajdziesz tu pociechę, która wywrze pozytywny wpływ na twoje życie"
Zig Ziglar
ISBN: 978-83-86941-86-5, 9788386941865
Wydawnictwo: Logos Oficyna Wydawnicza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Uśmiechnij się inspiracja i otucha na życiowe wzloty i upadki? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Uśmiechnij się inspiracja i otucha na życiowe wzloty i upadki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}