Usterki w pracach budowlanych i wykończeniowych. Część 2

Jan Czupajłło
Usterki w pracach budowlanych i wykończeniowych. Część 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza publikacja to praktyczna analiza obowiązków uczestników procesu budowlanego – w szczególności inspektorów nadzoru inwestorskiego – w przygotowaniach oraz realizacji inwestycji budowlanych. Ich działania mają podstawowe znaczenie dla przeciwdziałania lub wykluczenia możliwości powstawania usterek projektowych i wykonawczych w realizacjach budowlanych.

Autor wskazuje systemowe problemy dotyczące jakości robót budownictwa, wspomagając się licznymi przykładami z własnych realizacji. Prezentuje szczegółowe opisy usterek wraz zaleceniami dotyczącymi możliwości ich unikania lub naprawy w przypadku ich stwierdzenia.

Data wydania: 2021-06-22
ISBN: 978-83-01-21729-7, 9788301217297
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 208
dodana przez: chudini0505

Autor

Jan Czupajłło Jan Czupajłło inż. Jan Jaremi Czupajłło - rzeczoznawca budowlany GINB i PIIB w specjalności konstrukcyjno-budowlanej obejmującej wykonawstwo budynków średniowysokich wraz z obiektami towarzyszącymi oraz w Niemczech tytuł zawodowy „Beratender Ingenieur”. Autor wie...

Pozostałe książki:

Usterki w pracach budowlanych i wykończeniowych
Wszystkie książki Jan Czupajłło

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Usterki w pracach budowlanych i wykończeniowych. Część 2 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Usterki w pracach budowlanych i wykończeniowych. Część 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe