Uwierzyć w miłość

M.F. Mosquito
8.8 /10
Ocena 8.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Uwierzyć w miłość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.8 /10
Ocena 8.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Alicja jest młodą i niezależną kobietą, która z powodzeniem prowadzi własny biznes. Od kiedy przyłapała swojego faceta na zdradzie, przestała wierzyć w prawdziwą miłość i straciła wiarę w drugiego człowieka. Nieoczekiwany obrót spraw powoduje, że poznaje przystojnego lekarza, który zaczyna burzyć mur, który wybudowała wokół swojego serca. Czy skrywana przez Łukasza tajemnica zaprzepaści ich szansę na miłość? Co się wydarzy, kiedy Alicja otrzyma szokującą diagnozę? Czy prawdziwa miłość istnieje i przetrwa najtrudniejsze chwile?
Data wydania: 2022-12-05
ISBN: 978-83-965208-9-0, 9788396520890
Wydawnictwo: Magia Słów
Stron: 279

Autor

M.F. Mosquito
Urodzona w 1989 roku w Polsce
M. F. Mosquito urodziła się we wrześniu 1989 roku na Kaszubach, gdzie do dziś mieszka wraz z mężem i dziećmi. Zawodowo związana jest z edukacją najmłodszych, która stanowi jej pasję. Uwielbia również wędrówki po górach. Od lat zakochana w literaturz...

Pozostałe książki:

Przekonaj mnie Pokochaj mnie Wybierz mnie Uwierzyć w miłość Makowiec na zgodę
Wszystkie książki M.F. Mosquito

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Uwierzyć w miłość

4.12.2022

„Ważne jest to, co tu i teraz. Ważna jest miłość i drugi człowiek. Czasami kilka pięknych, wspaniałych lat jest o wiele więcej warte, niż długie życie w samotności, bez ludzi, których kochasz i którzy kochają ciebie.” Alicja przyłapała swojego partnera na zdradzie. I od tamtej pory nie potrafiła już zaufać mężczyźnie, a co dopiero stworzyć z n... Recenzja książki Uwierzyć w miłość

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@lukaszgrudzinski21
2022-12-22
9 /10

Historia wiele wartości skrywa sobie i wiele można z niej się nauczyć.
Na pozór zwykły romans opowiadający o Alicji, która została zdradzona i zamknęła się na miłość. Gdy po namowie bliskich osób dziewczyna zaczyna próbować otwierać się na mężczyzn, trafia na randkę w ciemno, z której poznany jej mężczyzna szybko znika. Ale ich droga znowu się połączy i sprawi, że Alicja znowu uwierzy w miłość. Ale nic nie trwa wiecznie, pomimo różnych komplikacji związkowych wszystko nabiera normy, to kobieta dowiaduje się o swojej chorobie.

Ostatnio wiele jest tematów kobiecych związanych z "badaj się" i ta książka jest najlepszym przekazem do tego. Z tej książki można wynieść wiele wartości oraz wniosków. Mamy na ogół typowy romans dwójka bohaterów trochę kłopotów, dotarcia się do siebie. Troszeczkę erotyki, ale emocje zaczynają się gdy bohaterka zaczyna walczyć o życie.

Szczerze płakałam, czytając książkę.
Jest to poruszające i pięknie opisane.
Brawo dla autorki, która tak cudownie opisała każdą scenę w książce od tej radosnej aż do smutnej. Brawa dla wydawnictwa, że tak pięknie dopieścił i przedstawił książkę. Ja jestem zachwycona i zdecydowanie każda czytającą kobieta książki powinna sięgnąć po tą historię.

| link |
@kasia.rosiek88
2023-09-13
8 /10
Przeczytane
NI
@Nievi19
2023-04-09
8 /10
Przeczytane
@historie_budzace_namietno
2022-12-04
10 /10
Przeczytane Patronat 2022

Cytaty z książki

O nie! Książka Uwierzyć w miłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl