Vademecum Administratora Microsoft SQL Server 2012

William R. Stanek
Vademecum Administratora Microsoft SQL Server 2012
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Praktyczny i podręczny przewodnik dla administratorów serwera SQL Server! Ten podręczny i precyzyjny poradnik kieszonkowy dostarcza gotowych odpowiedzi na wiele pytań związanych z administrowaniem serwerem SQL Server 2012. Zamieszczone w nim tabele, instrukcje i listy pozwolą Ci skupić się na podstawowych działaniach oraz na wykonywanych codziennie zadaniach. Poradnik ten zawiera w skondensowanej formie wszystkie informacje potrzebne administratorowi do rozwiązywania napotykanych problemów i dobrego wykonywania swojej pracy ? zarówno przy własnym biurku, jak i w siedzibie klientów. Dowiedz się, jak: - Zarządzać grupami serwerów oraz ich aktywnością - Konfigurować usługi i ustawienia; łączyć serwery - Tworzyć i zarządzać bazami danych - Implementować metody zarządzania oparte na zasadach - Administrować zabezpieczeniami - rolami, loginami i uprawnieniami dostępu - Manipulować schematami, tabelami, widokami i indeksami - Wykonywać podstawowe operacje i automatyzować rutynowe zadania - Planować i wykonywać operacje tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych - Monitorować i dostrajać wydajność serwera Informacje o autorze William R. Stanek ma tytuł Microsoft MVP i ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu systemami oraz zaawansowanym programowaniu. Jest wielokrotnie nagradzanym autorem ponad 100 książek, w tym Vademecum administratora Windows? 7 oraz Windows Server? 2008 Inside Out. Jest głównym redaktorem serii poradników Vademecum administratora (Pocket Consultant).
ISBN: 978-83-7541-094-5, 9788375410945
Wydawnictwo: APN PROMISE

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Vademecum Administratora Microsoft SQL Server 2012 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Vademecum Administratora Microsoft SQL Server 2012. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl