Dom na końcu świata

Dean Koontz
Dom na końcu świata
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

ARCYMISTRZ SUSPENSU POWRACA Z KOLEJNĄ MROŻĄCĄ KREW W ŻYŁACH KSIĄŻKĄ. POWIEŚĆ O LĘKACH, KTÓRE ZNAMY… I TYCH, KTÓRYCH NIE ZNAMY. TAKICH, JAKICH NAWET SOBIE NIE WYOBRAŻALIŚMY. WKRÓTCE NIKT NIE ZNAJDZIE MIEJSCA NA ZIEMI, GDZIE BĘDZIE MÓGŁ SIĘ UKRYĆ.
Zmagająca się z druzgocącą stratą i chroniąca się przed miażdżącą niesprawiedliwością Katie mieszka samotnie w przypominającym fortecę kamiennym domu na odizolowanej od świata wyspie, Jacob’s Ladder. Niegdyś była wschodzącą gwiazdą świata sztuki – i teraz znajduje ukojenie w malarstwie. Na sąsiedniej wyspie Ringrock działa tajemnicza instytucja: rządowy ośrodek badawczy. Pewnego dnia na Jacob’s Ladder przybywa dwóch agentów w poszukiwaniu czegoś, o czym nie chcą rozmawiać. Chociaż budzą w Katie grozę, wkrótce na wyspie pojawia się nieskończenie większe zagrożenie, tak dziwne, że nawet mieszkające tam zwierzęta wpadną w śmiertelny popłoch. Katie staje w obliczu epickiej i przerażającej bitwy z tajemniczym wrogiem. Przegrana może oznaczać koniec świata. Na szczęście Katie nie stoczy jej sama: z gwałtownego szkwału na brzegu wyspy wyłania się odważna młoda dziewczyna.
Dean Koontz to znawca naszych najmroczniejszych koszmarów i literacki żongler. „The Times”
Jest kimś znacznie więcej niż po prostu twórcą literatury gatunkowej. Duszą jego książek są znakomicie zarysowane postacie i ich walka o znalezienie sensu życia. Dlatego powieści Koontza będą czytane jeszcze długo po tym, jak duchy i potwory większości autorów trafią na strychy. „Tampa Tribune”
Jeśli Stephen King to Rolling Stonesi literatury popularnej, Koontz jest Beatlesami. „Playboy”
W swoich powieściach Koontz wiele od siebie wymaga – unika stereotypów i ma genialne oko do szczegółu. Jego konkurenci zostają daleko w tyle. „Kirkus Reviews”
Tytuł oryginalny: THE HOUSE AT THE END OF THE WORLD
Data wydania: 2024-05-15
ISBN: 978-83-8361-183-9, 9788383611839
Wydawnictwo: Albatros
Kategorie: Horror, Fantastyka
Stron: 400
dodana przez: Adam84

Autor

Dean Koontz Dean Koontz
Urodzony 9 lipca 1945 roku w USA (Everett)
Dean Ray Koontz - pisarz amerykański, autor licznych thrillerów i horrorów. Zaczął pisać pod koniec lat lat 60 skupiając się początkowo na powieściach science fiction. Później porzucił ten gatunek i częściowo pod prawdziwym imieniem, częściowo pod p...

Pozostałe książki:

Zmrok Opiekunowie Przepowiednia Grom Odwieczny wróg Apokalipsa Intensywność Prędkość Cieniste ognie Oczy ciemności Maska Drzwi do grudnia Głos nocy Mąż Odd Thomas Zimny ogień Nieznajomi Oszukać strach Złe miejsce Fałszywa pamięć Smocze łzy Trzynastu apostołów Mroczne ścieżki serca Ocalona Północ Szepty Tik-Tak Klucz do północy Kątem oka Niezniszczalny Nocne dreszcze Ziarno demona Ściana strachu Ostatnie drzwi przed niebem Wesołe Miasteczko Wizja Pieczara gromów Przy blasku księżyca Zimowy księżyc Słudzy ciemności Dar widzenia Inwazja Braciszek Odd Przełęcz śmierci Twarz Twoje serce należy do mnie W okowach lodu Bez tchu Dobry zabójca W mroku nocy Wielkie małe życie. Wspomnienia o radosnym psie Dom śmierci Frankenstein Syn Marnotrawny Co wie noc Mroczne popołudnie Recenzja Kilka godzin przed świtem Frankenstein.Miasto nocy Poszukiwana Misterium Dom bez powrotu Miasto Odd Thomas. Diabelski pakt Apokalipsa Odda Niewinność Interludium Odda W świetle księżyca Dead and Alive Dom na końcu świata
Wszystkie książki Dean Koontz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Dom na końcu świata? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dom na końcu świata. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl