Niewinność

Dean Koontz
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Niewinność
Książka Niewinność
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

 Kolejna mistrzowska książka Koontza - tajemnica pochłaniająca bez reszty, a zarazem głębokie spojrzenie w duszę człowieka. Doskonale napisana historia, która nie przemija po przeczytaniu ostatniej strony.
 
 ON mieszka w odosobnieniu, daleko od miasta i ludzi, którzy zabiliby go natychmiast, gdyby stanął na ich drodze.
 ONA żyje samotnie, ale na każdym kroku towarzyszy jej strach, że wrogowie, przed którymi udało jej się uciec, odnajdą ją i zniszczą.
 Więź między nimi jest mocniejsza niż trauma po tragediach, które naznaczyły ich życia. Coś więcej niż przypadek i niewiele mniej niż przeznaczenie sprawiło, że razem pojawili się na świecie, w którym godzina rozrachunku jest bliska… 
Tytuł oryginalny: Innocence
Data wydania: 2015-09-15
ISBN: 978-83-7885-393-0, 9788378853930
Wydawnictwo: Albatros
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 400
dodana przez: Mollinka_90
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Urodzony 9 lipca 1945 roku w USA ( Everett )

Dean Ray Koontz (ur. 9 lipca 1945 w Everett, w Pensylwanii), pisarz amerykański, autor licznych thrillerów i horrorów. Zaczął pisać pod koniec lat lat 60 skupiając się początkowo na powieściach science fiction. Później porzucił ten gatunek i częścio...

Książki Dean Koontz

Wszystkie książki Dean Koontz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Piękna i bestia

Na jakiej podstawie można powiedzieć, że człowiek jest piękny? Co jest wyznacznikiem urody? Regularne rysy twarzy? Sposób, w jaki ktoś się uśmiecha? A może to piękno wnętrza, dobroć serca, która w szczególny sposób wyraża się w obliczu człowieka? A co sprawia, że o książce można powiedzieć, że jest piękna? Cóż, chyba ciężko sobie jednoznacznie odpowiedzieć na te pytania, bo piękno to subiektywne odczucie. Ten przydługi wstęp do recenzji jest po to, by wprowadzić w temat powieści i by stwierdzić, że "Niewinność" Deana Koontza uważam za powieść piękną. Po "Poszukiwanej", która zdecydowanie ... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@Matylda_Saresta
2019-11-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Książka magiczna - tyle mogę napisać... Bajkowa, mroczna, ale piękna i magiczna:-) Widać, że nie tylko my, czytelnicy, dojrzewamy, ale pisarze także... Głębokie przemyślenia na granicy filozofii, no tego jeszcze u Koontza nie było:-) Ale powieść ma klimat, to trzeba przyznać, jest to jedna z opowieści, o których od razu myśli się, jaka przepiękna byłaby ekranizacja z tej historii... Polecam wszystkim baśniowym "lubom" :-) Czytana w jeden wieczór, a to najlepsza rekomendacja:-)

{} | link |
@ejwa1960
@ejwa1960
2019-11-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane Sensacja, thriller, horror,kryminał 2017 Z biblioteki
@Mollinka_90
2019-11-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Każdy z nas potrzebuje w życiu ciepła i szuka światła.”
{}
#
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}