Vademecum żeglarza i sternika jachtowego

Franciszek Haber
Vademecum żeglarza i sternika jachtowego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Vademecum żeglarza i sternika jachtowego: pierwszy podręcznik żeglarstwa napisany po wejściu w życie reformy stopni żeglarskich; obejmuje materiał na dwa pierwsze stopnie; zawiera teoretyczną i praktyczną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem autora; programy szkoleń, wymagania egzaminacyjne i przykłady testów; jest nowoczesny pod względem informacji i sposobu wydania - rozmieszczenie tabel i ilustracji, logiczny układ treści, jasny i przejrzysty tok narracji? Podręcznik ten, skondensowaną i trudną wiedzę, podaje w sposób prosty i zrozumiały. Książka zalecana jest przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego jako podręcznik stopnia żeglarza i sternika jachtowego. Kapitan Franciszek Haber - wybitny szkoleniowiec, `największy poeta wśród kapitanów, największy kapitan, wśród poetów`?"
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7375-197-2, 9788373751972
Wydawnictwo: Wilga
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Franciszek Haber Franciszek Haber Franciszek HABER – absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach (1969), studiów podyplomowych o profilu pedagogicznym i Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie, jachtowy i motorowy kapitan żeglugi wielkiej. Literat. Legendarny już dzisi...

Pozostałe książki:

Ogrody iluzji. Wiersze i glosy Minipodręcznik motorowodniaka Podręcznik sternika i starszego sternika motorowodnego Minipodręcznik żeglarza Bezpieczna woda
Wszystkie książki Franciszek Haber

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Vademecum żeglarza i sternika jachtowego aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Vademecum żeglarza i sternika jachtowego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl