Vademecum nauczyciela żeglarstwa

Franciszek Haber
Vademecum nauczyciela żeglarstwa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik przeznaczony dla instruktorów prowadzących szkolenia na podstawowe patenty żeglarskie i motorowodne. Zawarte w książce wiadomości przedstawione są w sposób zwięzły i przejrzysty. Jest to znakomite kompendium wiedzy -pozycja, która powinna znaleźć się w bibliotece każdego instruktora żeglarstwa.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7375-271-9, 9788373752719
Wydawnictwo: Wilga

Autor

Franciszek Haber Franciszek Haber Franciszek HABER – absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach (1969), studiów podyplomowych o profilu pedagogicznym i Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie, jachtowy i motorowy kapitan żeglugi wielkiej. Literat. Legendarny już dzisi...

Pozostałe książki:

Ogrody iluzji. Wiersze i glosy Minipodręcznik motorowodniaka Podręcznik sternika i starszego sternika motorowodnego Minipodręcznik żeglarza Bezpieczna woda
Wszystkie książki Franciszek Haber

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Vademecum nauczyciela żeglarstwa nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Vademecum nauczyciela żeglarstwa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl