Vocabulaire progressif du Francais A1, klucz

Claire Miquel
Książka Vocabulaire progressif du Francais A1, klucz
Książka Vocabulaire progressif du Francais A1, klucz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Sukces tej książki wynika z przejrzystej organizacji: – lekcja słownictwa na lewej stronie, – ćwiczenia i działania komunikacyjne po prawej stronie, – stopniowe uczenie się, wynikające z naturalnego rozwoju francuskich metod, – elastyczne w użyciu wykorzystanie w klasie lub do samodzielnego uczenia się, – przygotowanie do certyfikatów lub innych egzaminów – skuteczny trening, aby lepiej zdać egzaminy, – dużo miejsca na ocenę: wiele ćwiczeń poprawkowych i regularne przeglądy. Nowość! Internetowa aplikacja Progressive French Vocabulary do samooceny online: 250 testów samokorygujących. To już trzecia edycja tego podręcznika. Publikacja jest kluczem do podręcznika.
ISBN: 978-2-09-038018-7, 9782090380187
Wydawnictwo: CLE International
Stron: 32

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Vocabulaire progressif du Francais A1, klucz aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Vocabulaire progressif du Francais A1, klucz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe