W Bajbajowie świat na głowie

Bohdan Drozdowski
W Bajbajowie świat na głowie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zbiór bardzo zabawnych utworów poetyckich dla dzieci, które przygotował Bohdan Drozdowski, znany i ceniony poeta i pisarz. Autor bajką dziecięcą interesuje się od dziesiątków lat. La Fontaine, Kryłow, Ezop to pisarze, którzy należą do jego ulubionych. Wielkie zainteresowanie wzbudziła w nim także tzw. literatura absurdu do perfekcji doprowadzona w Anglii. I właśnie w tym tonie poeta prezentuje nam świat pełen absurdalnych pomysłów, świat, który stoi na głowie, ale być może tylko taki świat istnieje. Znakomita lektura dla dzieci, które świetnie odczytują i akceptują świat pełen absurdów i zwariowanych wydarzeń.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-205-4725-2, 9788320547252
Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Kategoria: Dla dzieci

Autor

Bohdan Drozdowski Bohdan Drozdowski
Urodzony 20 listopada 1931 roku w Polsce (Kosów Poleski)
Jest polskim poetą, prozaikiem, publicystą, tłumaczem, autorem sztuk scenicznych. Publikował już w pierwszej połowie lat pięćdziesiątych XX wieku, jednak szerszej publiczności został przedstawiony na łamach "Życia Literackiego" w 1955. W "Prapremier...

Pozostałe książki:

Córka proboszcza Salomonowa pieśń nad pieśniami. Nowy przekład Klucze do zdarzeń. Wybór reportaży z Polski i o Polsce Tajemniczy kajecik Arnhem - ciemne światło
Wszystkie książki Bohdan Drozdowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka W Bajbajowie świat na głowie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka W Bajbajowie świat na głowie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl