W stronę psychologii istnienia

Abraham Harold Maslow
W stronę psychologii istnienia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W stronę psychologii istnienia stawia doniosłe pytania o to, co jest potrzebne do propagowania, kultywowania i podtrzymywania mentalnej i emocjonalnej pomyślności człowieka i na pytania te odpowiada. Maslow prezentuje trudne koncepcje klarownie, z pasją i precyzją, budząc poczucie poznawczego zachwytu i pełni, do której wszyscy, jako istoty zdolne do samorealizacji, dążymy. Książka ta jest lekturą nie tylko dla studentów psychologii, ale także przedstawicieli świata biznesu, menedżerów i szkoleniowców zainteresowanych praktycznym zastosowaniem wyników badań nad ludzkim zachowaniem w technikach zarządzania.Abraham H. Maslow (1908-1970), psycholog amerykański, jeden z twórców psychologii humanistycznej. Sformułował teorię hierarchii potrzeb. Był profesorem Brandeis University i profesorem Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego. Do jego najważniejszych prac należą: Motywacja i osobowość i W stronę psychologii istnienia. Jego teorie stanowią kanon dla psychologów.
ISBN: 978-83-7301-232-5, 9788373012325
Wydawnictwo: Rebis

Autor

Abraham Harold Maslow Abraham Harold Maslow
Urodzony 1 kwietnia 1908 roku w USA (Brooklyn, Nowy Jork)
Abraham Harold Maslow – amerykański psycholog, autor teorii hierarchii potrzeb. Jeden z najważniejszych przedstawicieli nurtu psychologii humanistycznej i psychologii transpersonalnej. Urodził się w Nowym Jorku jako najstarsze z siedmiorga dzieci...

Pozostałe książki:

Motywacja i osobowość
Wszystkie książki Abraham Harold Maslow

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę W stronę psychologii istnienia? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka W stronę psychologii istnienia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl