Wady mężczyzn. Wyplenić, zrozumieć, polubić?

Anna Dodziuk
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Wady mężczyzn. Wyplenić, zrozumieć, polubić?
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Czy mężczyźni mają jakieś wady? Zapewne większość kobiet odpowie, że tak. Ale jakie to są wady? Czy można generalizować i przyporządkowywać zespół takich a nie innych cech danej płci? Oczywiście że można! Autorka właśnie to robi, pisząc o tym z przymrużeniem oka, równocześnie nie lekceważąc tematu. Reprezentuje, co oczywiste, kobiecy punkt widzenia, będąc jawnie nieobiektywną, ale zachowując przy tym konieczny poziom realizmu.

Są również i tacy, którzy powiedzą, że mężczyźni żadnych wad nie mają. Zapewne będą to w większości sami Panowie, nie mający sobie nic do zarzucenie. Oni również, a może i w szczególności właśnie oni powinni tej książki wysłuchać... i to kilkukrotnie.

Data wydania: 2020
ISBN: 978-83-66807-11-2, 9788366807112
Rodzaj: audiobook
Wydawnictwo: Xaudio
Czas trwania: 120 minut
dodana przez: grejfrutoowa

Autor

Anna Dodziuk Anna Dodziuk
Urodzona 7 sierpnia 1947 roku w Polsce (Warszawa)
Anna Dodziuk – polska psychoterapeutka, publicystka i redaktor żydowskiego pochodzenia, w okresie PRL działaczka opozycji demokratycznej, współzałożycielka i w latach 1982–1989 redaktor „Tygodnika Mazowsze”. Założyła i kieruje Pracownią Psychoterapi...

Pozostałe książki:

Pokochać siebie Czy trudno jest łatwiej żyć? Punkt widzenia głównie kobiecy Druga dusza. O dwudziestu Festiwalach Kultury Żydowskiej w Krakowie Second Soul Wstyd. Jak lepiej go rozumieć i nie pozwolić, żeby zatruwał nam życie
Wszystkie książki Anna Dodziuk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wady mężczyzn

19.01.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Porozrzucane skarpetki, flirtowanie i zazdrość, bagatelizowanie problemów, a może niezauważanie rzeczy – którą z tych wad ma twój mężczyzna? Nie ma ludzi idealnych, więc na pewno widzisz w nim coś, co cię drażni. Na przykład składa obietnice, a potem nie dotrzymuje słowa albo poświęca się swojej pasji bardziej niż życiu rodzinnemu. Takie i inne wa... {} Recenzja książki Wady mężczyzn. Wyplenić, zrozumieć, polubić?

Moja opinia o książce

Opinie

@grejfrutoowa
2021-01-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Wady mężczyzn. Wyplenić, zrozumieć, polubić?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl