Wampiry z Morganville. Księga 3: Pan Ciemności, Godzina Łowów

autor: Rachel Caine
Wampiry z Morganville. Księga 3: Pan Ciemności, Godzina Łowów
4.53
Ocena 4.53 na 5 możliwych
Na podstawie 17 ocen kanapowiczów
Data wydania: 2010
ISBN: 9788324136469
Wydawnictwo: Amber
Napisz swoją opinię

Opinie

@Rebellish
@Rebellish 2010-05-27
Przeczytane (2010-05-26)
Przyznam szczerze, że żadnej książki tak strasznie nie mogłam się doczekać, jak tej. Modliłam się tylko, żeby jak najszybciej dostać ją w swoje ręce i zacząć czytać. Co jak co, ale pani Caine należy się szacun. Wampiry są nudne, głupie i przereklamowane (niektóre), ale ta seria jest świetna i mnie bardzo się podoba. Te dwie części również mnie nie zawiodły, a nawet podniosły oczekiwania w związku z następnymi tomami. Naprawdę świetne książki. Akcja na wysokim poziomie, mnie bardzo się podobała. Cały czas coś się działo, nie było momentów, które mogłyby nużyć. Była radość, śmiech, smutek, przerażenie, strach, łzy. Tona łez. Bohaterowie w tych częściach naprawdę byli niesamowici, trudny było przewidzieć ich zamiary i zachowania. Świetne charaktery. Myrnin non stop mnie zaskakiwał, już myślałam, że z niego naprawdę wredna menda jest, a tu proszę... Okazuje się, że wcale nie jest taki zły, na jakiego mógłby wyglądać. I niektóre jego teksty zwalały mnie z nóg. "Cały trzęsę się w moich klapkach". Szurnięty koleś. Oczywiście najbardziej powalił mnie Shane. Cieszę się z tego, co się stało. Ci co czytali, pewnie wiedzą, o co mi chodzi. Dziwię się, że przeżywam tak tę książkę, mimo iż była naprawdę świetna. Zwykle nie emocjonuję się tak, czytając jakieś książki o wampirach, a tu suprise. Milutko. Szkoda tylko, że stało się to, co się stało. Życie jest nie fair. Nie jest, nie było i nigdy nie będzie. Nie ma na to rady. Dlaczego dowiadujemy się o tym, że kochamy jakąś osobę, wtedy, kiedy już ją stracimy? Kiedy już nie możemy z nią być, patrzeć na nią, widzieć, jak żyje, jak oddycha, jaka jest szczęśliwa... To chyba najgorszy moment, żeby uświadomić sobie to, co czujemy do drugiego człowieka. Wtedy, gdy już go nie ma... Naprawdę, polecam tę książkę. Gwarantuję dużo wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji. Ja nie mogę już się doczekać kolejnej księgi.
@blackmoth
@blackmoth 2011-07-04
Przeczytane (2011-01-01)
Hm, przyznać muszę, że seria mnie wciągnęła... Ale kilka rzeczy zaczyna mnie naprawdę denerwować: - korekta - dawno nie widziałam książki, w której jest tyle błędów! Literówki, nie literówki, ale w dużej ilości denerwują, jak mało co: "Shane śmiechnął się". - (jak w przypadku dwóch poprzednich części) okładka - ja rozumiem zamysł autora tej grafiki/fotografii, no ale cóż, trzeba przyznać, że absolutnie to się nie przekłada na jakość. - nuda - ciągle ci sami przeciwnicy, wampiry kontra wampiry, wampiry kontra ludzie... Wszędzie to samo! Zaczyna powiewać nudą, co mnie trochę martwi... Czy ja już mówiłam, że to jest nudne? Ponarzekałam, ponarzekałam, ale to 4 i tak dam.
@kasia17
@kasia17 2011-11-07
Przeczytane (2011-11-07)
Książka jest świetna i utrzymuje swój poziom :) Ale Ada była świetna nie mogłam uwierzyć jak można coś takiego stworzyć Książka nabierała tempa i czytało się bardzo szybko Polecam i daje 6 Kocham tą Serie <3
@blondevil
@blondevil 2010-08-01
Przeczytane (2010-08-01)
Książka jak najbardziej świetna! Szybko się ją czyta i jest bardzo wciągająca. Mogę ją śmiało zaliczyć do swoich ulubionych książek! (; Jeśli ktoś nie czytał, to polecam zrobić to jak najszybciej! ;))
@Loletka.
@Loletka. 2012-10-08
Przeczytane (2012-10-08)
Fajna część i ciekawie się czytało tę sprawę z Shane'm i sprawę z rodzicami Claire. Zabieram się za część 4.
@Klaudek
@Klaudek 2011-06-11
Przeczytane (2011-06-29)
Uwielbiam tą serię książek:DD Nie mogę się od nic oderwać!!
Autorzy
Rachel Caine
Rachel Caine jest pseudonimem pisarskim Roxanne Longstreet Conrad, amerykańskiej pisarki science fiction, fantasy i powieści grozy. Publikuje również jako Julie Fortune. Rachel Caine rozpoczęła kar...
Inne książki:
Książka GLASS HOUSES
Książka CARPE CORPUS
Książka MIDNIGHT ALLEY
Książka LORD OF MISRULE
Książka THE DEAD GIRLS DANCE
Współtworzący tą stronę
puchar @Rebellish @Rebellish pierwsza opinia