Wędrujemy przez pory roku

Barbara Bieleń
Wędrujemy przez pory roku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Druga z kolei książeczka z cyklu ?Wędrujemy przez pory roku?, przeznaczonego dla dzieci w wieku przedszkolnym. Uroda zimy, zimowe zabawy, święta, a także problemy, jakie o tej porze roku przeżywają leśne zwierzęta, stały się pretekstem do rozwiązywania różnych zadań. W książeczce tej wzrasta stopień trudności ćwiczeń. Ponadto wprowadzone w niej zostały elementy czytania całościowego, próby pisania liter i cyfr.W skład serii wchodzą zintegrowane zeszyty ćwiczeń przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Autorki w umiejętny sposób połączyły w nich bliską dzieciom tematykę przyrodniczą z zagadnieniami matematycznymi oraz przygotowaniem do nauki czytania i pisania. Książeczki te umożliwiają dzieciom odkrywanie tajemnic przyrody, porównywanie zmian zachodzących w życiu roślin, zwierząt i ludzi zgodnie z rytmem natury. Wykonując ćwiczenia, dzieci liczą, rozwijają wyobraźnię plastyczną, spostrzegawczość, umiejętność wypowiadania się, sprawność grafomotoryczną. Książki zawierają elementy do wycięcia i ułożenia, naklejki, gry. Korzystając z nich, dzieci nie tylko się uczą, ale i świetnie bawią.
ISBN: 978-83-7253-096-7, 9788372530967
Wydawnictwo: JUKA
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Wędrujemy przez pory roku nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wędrujemy przez pory roku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe